0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Yönetim Kadrosu

İzmir Beyaz Eşya Yetkili Servisi Çalışanları

İzmir ve çevre illere destek sağlayan çalışanlarımız ile sizlere her daim çözüm sunabilecek kapasitede personellerimiz sizleri her zaman beklemektedir. Sorunsuz bir işlem için sizlere daimi ve güvenilir çözümler sağlamayı amaçlıyoruz. Tek seferlik sorunlarınızın arızalarını gidermek değil amacımız, bir daha aynı sorunun tekrarlanmamasını sağlamayı hedefliyoruz. İzmir Beyaz Eşya Servisi olarak sorunsuz çözümler ile karşınızda duruyor ve sizlerden gelecek aramaları sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yerinizin uzak veya yakın olması değil, ekiplerimiz ile her daim size en iyi hizmeti verebilmek adına bu kuruluşu kurmuş bulunuyoruz.

Beyaz Eşya & Televizyon Teknik Servisi
Her türlü çözüm için sizlere sınırsız hizmet sunabileceğimizi belirtmek isteriz.

Beyaz Eşya & Televizyon konusunda uzman kadromuz ile her daim sizleri bekliyoruz.Şubelerimiz İzmir içinde stratejik olarak dağılarak her noktaya en kısa sürede ulaşabilmeyi hedeflemektedir.

Eğitimli Profesyonel Personellerimiz: Teknik ekibini vizyonunun getirisi olarak sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutan firmamız, en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyor.

Temiz ve Güvenli Hizmet: Hijyen konusunda en az sizin kadar hassas olan servisimiz yerinde bakım ve onarımlarda galoş başta olmak üzere tüm hijyen standartlarını harfiyen uygulamaktadır.

Cihazlarınızı Zamanında Teslim Ediyoruz: Uzun süreli tamir gerektiren ve atölyeye alınması zorunlu olan ürünlerinizi servisimize alıp onarımını gerçekleştirip söz verildiği gün teslimatını sağlarız.

İletişim Numarası : Güncellenecek

Mail Adresi :  destek@arcelikbekoizmirservisi.com