0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Yeşilyurt Beko Servisi

Yeşilyurt Beko Servisi

İzmir Yeşilyurt Beko Servisi ile rahat huzurlu ve kaliteli hizmetleri alabileceğiniz teknik servisimiz, beko markalı kullandığınız buzdolabı, fırın, kombi, klima, televizyon, çamaşır, bulaşık makinesi gibi önemli cihazların tamiri konusunda sizlere yardımcı olabilecek şirketimize her anlamda ulaşım sağlayabilirisiniz. Haftanın her günü sizlere hizmet veren firmamıza www.arcelikbekoizmirservisi.com adresinden veya irtibat numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız işlemler bir yıl beko servsimiz tarafından garanti kapsamı altına alınmaktadır. Sorunlarınızı en kısa sürede en kaliteli şekilde çözümleyerek yıllardır bu sektörde izmir’in her noktasına hizmet vermekteyiz.

Geçmişten günümüze kadar ulaşan bu makineler neredeyse hayatımızın her anında bizlere kolaylık sağlmaktadır. İnsan gücü ile uzun uğraşlar sürecek işlemleri sadece tek bir tuşla gerçekleştiren bu makineler zaman içersinde sorunlar yaratabilmektedir. Bu noktada yeşilyurt beko servisi merkezimize ulaşım sağlayarak profesyonel yardım alabilirsiniz.  Uygun fiyat garantisi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan servisimiz, her anlamda işini başarılı ve kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Servisimize gelen şikayetler arasında televizyonum çalışmıyor sorunu hakkında uzman ekibimiz yıllar içinde hayatımızın vazgeçilmez bir bireyi olacak televizyonları sıkça kullanmamız ve sürekli açık olmalarından kaynaklı belirli ömürlerinin bitmesine yakın sorunlar yaşayabileceklerini belirtmektedir. Fakat yeni bir televizyonun arıza yapmasındaki en büyük faktör aşırı elektirik akmını gelmesinden kaynaklı oluşabilecek arızalardır. Bu neden ile elektirik kesintilerinde mutlaka televizyon gibi önemli cihazları prizlerden çıkartmanızı öneriririz. İzmir Hatay Beko servisi uzmanlarımız sizlere 7/24 teknik destek sağlayabilmek adına burada yer alıyor. Arıza taleplerinizde en kısa sürede sizleri ziyaret ederek sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Destek veya Arıza kaydı oluşturmak için :

İzmir Yeşilyurt Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

21 Aralık 2017
1.369 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN