0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Yeşilyurt Arçelik Servisi

Yeşilyurt Arçelik Servisi

Yeşilyurt arçelik servisi merkezimiz ile sizlere 7/24 yardımcı olabilecek saha ekiplerimiz kullanmış olduğunuz beyaz eşyaların tamiri konusunda sizlere destek sağlamaktadır. Evinizde veya iş yerinize kullandığınız bu ürünler son derece önemli ve hayatımızı oldukça kolaylaştıran makinelerdir. Bozulması, arıza yapması durumunda profesyonel destek alabileceğiniz ekiplerimize internet sayfamız veya çağrı merkezimiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Servisimiz yapmış olduğu hizmetleri bir yıl garanti kapsamı altında tutmaktadır. Yaşaycağınız sorunları en kısa sürede çözümleyerek hayatınızı kolay ve daha rahat bir hale sokan bu ürünlerin bakımı, montajı konusundada sizlere yardımcı olmaktayız. Yeşilyurt bölgesinde her mahalle ve caddeye hızlıca hizmet veren yeşilyurt arçelik servisi merkezimiz arçelik markalı her ürünün bilgisine sahip ve oldukça uzmanlardır. Alacağınız hizmetleri gönül rahatlığı ile kabul edebilirsiniz, uzun zaman bekleme süreleri yok sadece destek talebi oluşturarak hızlıca çözüme kavuşabilirsiniz.

Konak arçelik servisimize gelen şikayetler arasında kullanmakta olduğunuz kombilerin sorunları oldukça fazla çünkü izmire yeni gelen doğalgaz neredeyse her eve girip olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.  Hem suyundan hem ısınmasından faydalandığımız bu cihazlara her yıl düzenli bakım yapılması gerekmektedir. Çünkü peteklerin içinde hava oluşumu ısınmasını engelleyerek daha fazla yakıt tüketimi yapmaktadır. Uzmanlarımız bu temizliğin düzenli yapılarak daha az faturalar ödeyeceğinizi belirtiyor.

Kombilerde oluşan en büyük sorunlar ise su basıncının ayarlanmaması, su basıncı azalan kombiler çalışmaz ve sürekliliği halinde daha büyük sorunlar yaratabilir. Bu neden ile kombi kullanımında su basıncının önemi büyük ve sürekli kontrol altında olması gerekmektedir. Teknik servisimizden yardım almak için ;

İzmir Yeşilyurt Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

21 Aralık 2017
1.281 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN