0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Urla Arçelik Servisi

Urla Arçelik Servisi

İzmir Urla arçelik servisi, şehrimizin en güzel noktalarından bir tanesi olmak ile birlikte merkeze uzaklığı ile de bilinir. Ancak burada yaşayan müşterilerimiz için beyaz eşya, televizyon, kombi, klima gibi önemli ev ihtiyaçlarınızı karşıladığınız makinelerin bakımı, onarımı veya montajı konusunda sizlere uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Profesyonel olarak bütün müşterilerine uygun fiyatlar ile çözümler getiren kuruluş olarak bütün beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Urla arçelik servisi merkezimizde oluşturduğunuz destek taleplerine göre en kısa zamanda ekiplerimiz sizleri ziyaret ederek cihazınızdaki sorunları araştırmaya başlar. Gerekli görüldüğü zamanlarda parça değişimi yapılarak sorunlarınız ortadan kaldırılır. Yapılan her işlem için servisimiz 1 yıl garanti vermektedir.

Bir çok farklı model, markada ürün grubu olan beyaz eşyalar konusunda arçelik markalı ürünlerin problemleri çözümlemeniz de sizlere yardımcı olmak üzere burada yer almaktayız. Kimi zaman çıkardıkları sorunlar nedeni ile işlerimizin aksamasına neden olsa da servisimiz sizlere en hızlı çözümleri getirmek için 7/24 burada hizmet vermektedir.

İzmir Urla Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

28 Kasım 2017
4.690 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN