0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Üçkuyular Beko Servisi

Üçkuyular Beko Servisi

İzmir üçkuyular beko servisi olarak yıllardır Balçova- Üçkuyular bölgesinde filmizle güvenilir kaliteli teknik servis imkanını sizlere sunmaktayız. Balçova 2016 filmleri ve bu bölgeyi çok iyi tanıdığımız film izle türkçe dublaj için yaşamış olduğumuz tecrübelere dayanarak en uygun fiyata ve kaliteli hizmet için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler 1 yıl boyunca www.arcelikbekoizmirservisi.com güvencesi ile sunulmaktadır.

Günümüz teknolojisi her daim gelişmekte ve insanlara daha kolaylıklar sağlayabilecek her alanda elektronik cihazlara ihtiyaç duyarız, bu durum aslında her açıdan bizler için hem zamandan, hem de tüketim açısından oldukça faydalıdır. Evimizde, işyerimizde vazgeçilmez beyaz eşyalar, aşırı ve sık bir şekilde kullanılmasından kaynaklı bazı sorunlar meydana getirebilmektedir. Bu durumun giderilmesi ve bakımlarının profesyonel bir şekilde yapılmasında sizlere yardımcı olabilecek üçkuyular beko servisi merkezimiz sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

Sürekli kullanıma bağlı olarak beyaz eşyalar, bazı durumlarda kullanıcı kaynaklı bazen ise ürün kaynaklı sorunlar çıkartır ve bu durumun onarılması gerekmektedir. Küçük veya büyük sorunlar çıkartan bu cihazlar için bakımı, tamiri, onarımı konusunda Balçova beko servisimize başvurarak en kısa sürede eski haline dönmesini sağlayabilirsiniz.

İzmir Üçkuyular Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

30 Kasım 2017
890 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN