0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Üçkuyular Arçelik Servisi

Üçkuyular Arçelik Servisi

İzmir üçkuyular arçelik servisi olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve aynı zamanda kaliteli hızlı çözümler sağlayarak teknik olarak profesyonel yaklaşımlarda bulunan firma olduğumuz için evinizdeki, işyerinizdeki sorunlu buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi gibi ve buna benzer televizyon, kombi, klima gibi ürünlerin montajı bakımı ve tamiri arçelik servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Bu tür beyaz eşyalar insanların yaşantılarını oldukça kolay bir hala getirdikleri için mutlak kullanılması gereken ve en büyük ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Yeni veya eski zaman zaman oluşan problemler kaynaklı almış olduğunuz cihazlar sorun teşkil edebilir, bu durumlar ile karşılaşmalarınızda üçkuyular arçelik servisi ekiplerimiz sizlere paylaşacağı bilgiler doğrultusunda herhangi bir düzelme meydana gelmediyse servisimiz adresinize en kısa sürede ulaşarak sorunun kaynağına ulaşıp tamirini sağlamaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti ve yapmış olduğumuz işlemlerde bir yıllık garanti süresi verilmektedir, tekrarı yaşanmaması için yaşamış olduğunuz problem tamamen ortadan kaldırmak üzere teknik ekiplerimiz tarafından incelenir ve çalışır duruma getirildikten sonra sizlere uygun fiyatlar ile yardımcı olunur..

İzmir Üçkuyular Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

28 Kasım 2017
871 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN