0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Torbalı Arçelik Servisi

Torbalı Arçelik Servisi

İzmir Torbalı Arçelik Servisi

Çevre illerde olduğu gibi bütün İzmir’e hizmet veren şirketimiz Torbalı Arçelik Servisi olarak bu bölgede’de hizmet vermektedir.Sizlerin düşüncelerini baz alarak her daim hızlı çözümler sunan ayrıca profesyonel kadromuz ile gelişen teknolojiye ayak uyduran personellerimiz ile biz hazırız. Arçelik torbalı servisimiz müşterilerine her daim profesyonel hizmet verebilmek adına burada yer almaktadır.

Torbalı bölgesinde bir uçtan diğer uca gelen saha ekiplerimiz sizlerin istekleri üzerine hizmet verebilmektedir. Şirketimiz sadece anlık olarak değil, sorunlarınızı kökten çözümleyerek her daim müşteri odaklı çalışmayı benimsemiştir. Arçelik marka beyaz eşya, televizyon, klima, kombi gibi bir çok evinizin ana ihtiyaçlarını karşıladığınız ürünlerin bakımını, onarımını veya kurulumunu sağlayan firmamız her daim hazırda beklemektedir.

Şirketimize sadece telefon aracılığı ile değil www.arcelikbekoizmirservisi.com sayfası üzerinden teknik detsek talebi oluşturarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Torbalı Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

10 Ekim 2017
5.700 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN