0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Sarnıç Beko Servisi

Sarnıç Beko Servisi

İzmir sarnıç beko servisi olarak, müşterilerimizin sorunlarına çözüm getiren teknik servisimiz her konuda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Firmamız kullanmış olduğunuz beyaz eşyaların bakımı, montajı veya tamiri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Sorun yaşadığınız her noktada sizlere hızlı ve garantili çözümler getiren beko özel servisimize ulaşmak için çağrı merkezi veya internet sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yapmış olduğumuz işlemleri bir yıl boyunca servisimiz tarafından garantilenmektedir. Tekrarı yaşanmaması için yapmış olduğumuz çalışmaları her daim güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü bu işte uzman bir şekilde sizlere yardımcı olmaktayız.

Günümüzde beyaz eşyalar neredeyse her evde kullanılmaktadır. Buda yaşanabilecek sorunların artışına neden olmaktadır. Sizlere zaman kaybettirmeden aynı gün servis hizmetlerimiz ile uzman saha ekiplerimiz sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözümleme garantisi vermektedir. İzmir sarnıç beko servisi merkezimiz 7/24 sizlere yardımcı olabilmek için çalışmaktadır.  Taleplerinizi en kısa sürede inceliyor ve beko servisi yetkililerimizi hızlıca adresine yönlendiriyoruz. Oluşabilecek sorunlar kullanım kaynaklı ve makine kaynaklı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.  Zaman içersinde sürekli kullanım alanları kaynaklı bozulmalar meydana gelebilmektedir bu tarz durumlarda sizlere en uygun fiyat garantisini de vermekteyiz.

Sarnıç bölgesinde her noktaya hızlı ve garantili çözümler götüren ekibimize ulaşmak için;

İzmir Sarnıç Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

18 Aralık 2017
657 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN