0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Mithatpaşa Arçelik Servisi

Mithatpaşa Arçelik Servisi

İzmir mithatpaşa arçelik servisi olarak kullanmakta olduğunuz beyaz eşyaların bakımı onarımı konusunda sizlere profesyonel hizmet sağlayan teknik servisimize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Her noktaya kesintisiz çözüm işlemleri ile hayatınızı kolaylaştıran makinelerin bakımını sağlayarak daha yüksek performans almanız için sizlere yardımcı olan saha ekiplerimize internet veya çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir bölgesinde her noktaya kesintisiz hizmet veren kuruluşumuz yapmış olduğu işlemleri de bir yıl servis garantisi altına alarak sorunsuz bir şekilde sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Günümüzde kullandığınız beyaz eşyalar her alanda kolaylık, hız ve kaliteyi bir arada sunmaktadır. Gerek çamaşır makinesi gerek bulaşık makinesi hem kadınların hem erkeklerin hayatına konfor ve rahatlık sunmaktadır. Bu tarz güzel olan duyguları yaşamanıza neden olabilecek makineler zaman içersinde eski performansını kaybedebilir veya bozulabilir. Sizlere bu noktada profesyonel yardımı sağlayabilecek Mithatpaşa arçelik servisi merkezimizde yer alan uzman ekiplerimize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Çünkü işinde uzman saha çalışanlarımız her türlü marka ve model cihazı tanıyor ve sorunlarını kolay bir şekilde çözümleyebiliyor.

İnsan hayatını kolaylaştıran bu cihazlar kullanıcı hatası nedeni ile de bozulabilir veya tekniksel problemlerden kaynaklı sorunlar yaratabilir. Makineniniz garanti süresi dolmuş olsa bile sizlere en iyi hizmeti sağlayabilecek Konak arçelik servisi merkezimiz ayrıca en uygun fiyat garantisi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Sorun yaşadığınız ürünler için bizlere ulaşım sağlayarak en kısa sürede çözüm alabilirsiniz. Yapacağımız her işlem servisimiz tarafından garantili olduğunu da hatırlatmak isteriz.

İzmir Mithatpaşa Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

19 Aralık 2017
964 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN