0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Menderes Arçelik Servisi

Menderes Arçelik Servisi

İzmir Menderes Arçelik Servisi

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Çünkü sizlerin sorunlarını kendi sorunlarımız gibi benimsiyor ve çözümlüyoruz. Menderes Arçelik Servisi olarak her noktada sizlere hizmet verebileceğimizi söylemek istiyoruz. Sizin ile iletişime geçerek ne zaman müsait olursanız saha ekiplerimizi o zamana göre ayarlama yaparak adresinize gönderiyoruz.

Gelişen günümüz teknolojisi ile her konuda bilgili ekiplerimiz arçelik marka beyaz eşyalarınızın tamiri bakımı,onarımı veya montajı gibi bir çok alanda sizlere yardımcı olmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz ;

  • Montaj
  • Kurulum
  • Bakım
  • Onarım

Bir çok konuda uzman olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz çünkü her gün binlerce müşterimize en iyi şekilde hizmetlerimizi sunuyor ve mutlu bir şekilde yanınızdan ayrılıyoruz.

İzmir Menderes Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

10 Ekim 2017
5.762 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Gülten Eren dedi ki:

    Menderes Arçelik servisi olarak sizi tebrik ederim. Konumumuz gereği Menderes bölgesine firmalar servis vermekten çekiniyorlar. Bulaşık makinemin arızasını servise götürmeden evimde hızlıca çözdüler. Temiz çalışmalarına hayran kaldım teşekkürler

BİR YORUM YAZIN