0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Mavişehir Beko Servisi

Mavişehir Beko Servisi

İzmir mavişehir beko servisi olarak Karşıyaka bölgesine özel teknik servisimiz ile zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde beyaz eşyalarınızın bakımını, tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz. Günümüz teknolojisi ile beyaz eşyalar oldukça gelişip insan hayatına oldukça kolaylılar sağlamaktadır. Bu sayede bir çok ev hanımı, ev işlerini hızlı ve daha rahat bitirebilmektedir. Kullandığınız ürünler her evde olması gereken belli başlı ana ihtiyaçlardır. Sürekli çalışmaları da bazı durumlarda aksiliklere yol açabilmektedir. Böyle anlarda sizlere her daim yardımcı olabilecek Karşıyaka beko servisi merkezimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beyaz eşyalar kullanım alanları gereği sadece insan hayatına kolaylık sağlamak amacı ile üretilmiştir. Bu neden ile insanlar evlerinde mutlaka kullanmakta olduğu ürünlerde her daim yardımcı olabilmektedir. Bozulmaları, bizlere zor anlarda yaşatsa da sizlere 7/24 yardımcı olabilecek mavişehir beko servisi merkezimize telefon numarası veya web sayfamız üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Her noktaya güven ve hızlı teknik hizmetlerimiz en uygun fiyatlar ile sizlerin en büyük destekçiniz olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran bir servisiz.

Hayatınızdaki büyük destekçileriniz sadece beyaz eşyalar değildir. Bunların yanı sıra, klima, kombi televizyon gibi diğer önemli ihtiyaçlarda bulunmaktadır. Bu konularda da sizlere teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

İzmir Mavişehir Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

01 Aralık 2017
833 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN