0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Mavişehir arçelik servisi

Mavişehir arçelik servisi

İzmir mavişehir arçelik servisi, Karşıyaka bölgesinde yer alan saha ekiplerimiz profesyonel şekilde beyaz eşya, kombi, klima veya televizyon tamiri konusunda sizlere teknik hizmet vermektedir. Arçelik markalı ürün grupların yer aldığı her model makinenin bakımını sağlayabilir, montajı konusunda sizlere teknik destek sağlayabilmektedir.

Her türlü beyaz eşya hayatımızda çok büyük yerlere sahiptir. Hayatımızı kolaylaştırmaları yanı sıra bizlere sağladığı olanlar ile daha rahat ve daha az maliyet sağlamalarına neden olmaktadır. Ev hanımların en büyük yardımcısı olarak da bilinirler ve bu ürün grubu zaman zaman aksiliklere yol açabilmektedir. Böyle durumlarda Karşıyaka arçelik servisi merkezimiz her noktaya güvenilir ve en hızlı bir şekilde saha ekiplerini yönlendirerek sorunu ortadan kaldırmayı hedefler.

Bozulmuş veya bozulmaya yakın ürünlerinizi güvenilir bir şekilde bizlere emanet edebilirsiniz, uzun yıllardır binlerce kişiye hizmet vererek İzmir bölgesinin en büyük teknik servis hizmetini sunuyoruz. Mavişehir arçelik servisi  olarak bizlere çağrı merkezimiz üzerinden veya www.arcelikbekoizmirservisi.com internet sayfası irtibata geçebilirsiniz.

İzmir Mavişehir Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

29 Kasım 2017
5.697 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN