Wifi Çamaşır Makinesi Ne Işe Yarar?

İlk tanıtımı 10-13 Ocak tarihlerindeki 2012 Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarında (CES 2012) yapılan WiFi-bağlantılı WF457 çamaşır makinesinin Akıllı Kontrol Sistemi™, tüketicilerin makinenin yanında durmak zorunda kalmadan çamaşır yıkama çevrimine bağlanabilmelerine olanak sağlıyor.

Beyaz eşyada WiFi ne işe yarar?

Uygulama ile kullanıcılar, dışarıdayken evlerindeki cihazların durumunu kontrol edip görüntüleyebilmenin yanı sıra enerji tüketimini izliyor, favori programlara erişebiliyor.

Vestel çamaşır makinelerinin fiyatları ne kadar?

En Popüler Vestel Çamaşır Makineleri

  • Vestel CMI 96201 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi 4.897,94 TL7 satıcı
  • %7 Vestel CMI 108122 WiFi 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi 5.816,64 TL11 satıcı
  • Vestel CMI 97102 WIFI 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi 4.991,04 TL3 satıcı

Inci kazan ne demek?

“ İnci Kazan ” özelliği sunan özel inci dokulu, mikro delikli kazan yapısı ipek çamaşırlarınızı bile hiçbir hasar yaratmayacak şekilde büyük bir hassasiyetle yıkıyor. Yıkamadan sıkmaya kadar her işlemde çamaşırlarınızı herhangi bir hasara karşı koruma altına alıyor.

Vestel Çamaşır Makinesi kaç kg?

Vestel 5 kg çamaşır makinesi gibi daha az iç hacme sahip modellerden 12 kilogramlık ve üzeri daha geniş modellere kadar pek çok kapasite seçeneği bulunmaktadır. Çoğunlukla geniş ailelerde ve sık çamaşır yıkanan evlerde ortalama olarak Vestel 10 kg çamaşır makinesi kullanılmaktadır.

You might be interested:  Emar Makinesi Nasıl? (Çözünme)

Beyaz eşyada A enerji ne anlama geliyor?

A sınıfı ürünler enerji verimliliği sağlamada en iyi ürünlerdir. Aynı enerji sınıfındaki farklı elektrikli aletlerin kullandığı elektrik farklılık gösterir. A sınıfı bir buzdolabı günde 1.23 kw, aynı sınıfta bir bulaşık makinesi günde 1.05 kw, yine aynı sınıfta bir çamaşır makinesi ise günde 0.95 kw enerji harcar.

Akıllı beyaz eşya nedir?

Peki, akıllı beyaz eşya nedir? Akıllı cihazlar ile beyaz eşya ve ev aletlerinin iletişim kurmasını sağlayan Nesnelerin İnterneti, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre fırın entegre bir platformda; akıllı telefon, tablet veya akıllı TV’ler üzerinden kontrol edilebiliyor.

9 kiloluk çamaşır makineleri fiyatları ne kadar?

En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

  • Bosch WGA142X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi 7.990,00 TLEn ucuz fiyat 1 satıcıKarşılaştır Bosch WAT24581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi 10.499,00 TLEn ucuz fiyat 1 satıcı
  • Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi 6.187.

Çamaşır makinesi hangi göze ne konur?

Yeni nesil çamaşır makinelerine deterjan ve yumuşatıcı koyarken kafamız karışabilir. Deterjan gözünü açıyoruz. Sol göze deterjanı ilave ediyoruz.mavi göze ise yumuşatıcı döküyoruz.

7 kg çamaşır makinesi yeterli mi?

Eğer siz çamaşırları hiç birirktirmeden hemen yıkayan birisi iseniz; yıkayacağınız çamaşır miktarı haliyle az olacaktır. Bu sebeple 7kg lık bir makine işinizi görecektir. Hatta eğer ben hiç battaniye falan yıkamam derseniz 6kg bile uygundur.

Kaç kg çamaşır makinesi almalıyım?

Eğer çok fazla çamaşırı olan ya da çamaşır makinesini yoğun kullanacak ve yorgan, yastık ve battaniye vs. gibi ağır şeyleri yıkayan biriyseniz 12 kg ‘lık bir makine sizin için uygun olacaktır. Eğer normal kullanım yapacak bir aileyseniz 8 kg, 9 kg bir makine işinizi rahatlıkla görecektir.

You might be interested:  Dslr Fotoğraf Makinesi Için Hangi Hafıza Kartı?(Çözüm bulundu)

Çamaşır makinesi alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Beyaz eşya bayilerinden aldığınız kataloglarda makinelerin elektrik ve su sarfiyatlarını karşılaştırın. Kg’ı az olan makine az, çok olan çok su harcar diye düşünmeyin. A+ enerji sınıfında olmasına dikkat edin. Yeni çamaşır makinelerinin bazılarında rezistanslara kaplama yapılıyor ve bu da kireçlenmeyi önlüyor.

Vestel Çamaşır Makinesi durulama kaç dakika?

Günlük 60 Dakika / 60 °C Yıkama Programı Az kirli çamaşırlarınızı sadece 60 dakika gibi kısa sürede 60 °C’de yıkamanızı sağlar. En kısa sürede mükemmel sonuçlar sağlayan program hem ekonomik hem de hızlıdır.

Vestel Çamaşır Makinesi CL hatası nasıl düzeltilir?

Vestel çamaşır makinesi CL hatası vermesinin nedeni bir arıza degildir. çocuk kilidine geçmiş demektir. CL Çocuk kilidinden Nasıl Çıkılır resim paylaştığım, ekranın alt bölümünde gecikmeli başlat ve kolay ütüleme butonuna aynı anda 5 saniye basılı tutunuz cl çoçuk kilidinden çıkar.

Twinjet ne demek?

Vestel Twinjet çamaşır makinelerinin bu performansı, İngiliz basınının da büyük ilgisini çekti. Antrasit, silver ve beyaz renk seçeneklerine sahip Vestel Twinjet çamaşır makineleri, üstün teknolojisi sayesinde suyu ve deterjanı çamaşıra her açıdan ulaştırarak, yüksek performans ve yüzde 30 enerji tasarrufu sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *