Vi-vet Ağda Makinesi Nasıl Kullanılır?(Mükemmel cevap)

Kalıp sir ağda ya da inci boncuk ağda kullanmak için kullanacağınız kadar ağdayı makinenin ısıtma haznesine koyunuz. Ağda ısıtıcı makinesini elektrik prinize takınız. Makinenin üzerinde bulunan ısı yara düğmesini ağdanın hızlı bir şekilde hazır hale gelmesi için saat yönüne doğru çevirerek 90 dereceye getiriniz.

Vivet roll on ağda nasıl kullanilir?

Roll -on Sir Ağdayı özel V-Vet ağda ısıtıcısında tamamı eriyinceye kadar ısıtınız. Ağda yapılacak bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. Başlık üzerindeki kapağı çıkarıp başlığı tüylerin çıkış yönüne doğru sürünüz. Ağda bezini yapıştırıp tüylerin çıkış yönünün tersine tek bir hareketle çekiniz.

WAAX ağda makinesi nasıl kullanılır?

800 ml haznesi ile kullanımınıza yetecek kadar ağda yı içerisine alır ve hızlı ısıtma özelliği ile kısa bir sürede tamamen eriterek kullanıma hazır hale getirir. Ağda ısındıktan sonra ısı derecesi kontrollü bir şekilde kısılarak ağda sürekli kullanıma hazır şekilde macun kıvamında bekletilebilir.

Isıtıcılı ağda Seti nasil kullanilir?

Sesu Roll On Sir Ağda ‘yı setten çıkan makinenin iç kısmına yerleştirip, makineyi fişe takarak, ısıtmanız gerekiyor. Yani ağda kartuş şeklinde kutuda bulunuyor. Kartuşu makineye taktıktan sonra makineyi fişe takıp, 15 dakika ağdanın ısınmasını beklediğinizde, ağda kullanıma hazır hale gelmiş oluyor.

You might be interested:  Çamaşır Makinesi Suyu Nasıl Isıtır? (Çözünme)

Vet ağda nasıl kullanılır?

Konserve ağda kullanımı: Sir ağda tamamen eriyinceye kadar ısıtılır. Iyice karıştırılır ve spatula ile tüylerin çıkış yönüne sürülür. Üzerine ağda bezi yapıştırılıp tüylerin çıkış yönünün tersine çekilir. Işlem bittikten sonra ağda yaptığınız bölgeyi sir ağda yağı ile temizleyiniz.

Vi-Vet Klasik ağda nasıl kullanılır?

Yaz kış ısıtılmadan bez ile kullanılan pratik bir şeker ağdadır. Kapağı açıldığında kullanıma hazırdır. Kullanım Şekli: Spatula ile sürülerek ve bezle çekilerek kullanılan şeker ağdadır.

Koltuk altına roll on ağda nasıl yapılır?

Ağda ocakta pişerken sürekli karıştırıp tencereye yapışmasını önleyin. Ağda çubuğu kullanarak koltuk altınıza ağdayı uygulayın. Tüylerin çıkış yönünde yeterli miktarda sürün. Tüm kıllar kaplanana kadar kaydırarak sürmeye devam edin.

Ağda Makinesi kaç derecede ısıtılır?

İnci Ağda Nasıl Kullanılır? İhtiyacınız kadar İnci Ağda ‘yı İnci Ağda Makinesinin içerisine ekleyin. Isıtıcı ayarını 90°C’ye getirin. Ağdalar çok sıcak su kıvamına gelene kadar ısıtın ve ağda makinesinin ısısını 30°C’ye indirin.

Ağda ne kadar ısıtılır ne kadar bekletilir?

Ağda ısıtıcısı iyice ısındığında içerisine 3 yemek kaşığı boncuk ağda konur. Boncuk ağdaların 15-20 dk bekletilmesi önerilir.

Agiss nasil kullanılır?

Ağda bezi ile kullanılır. Özel başlığı sayesinde ince ve kolay sürülerek çok kısa tüyleri dahi alır.Düzenli kullanıldığında tüyler daha seyrek ve geç çıkar. Sadece kol, bacak, karın gibi düz bölgelerde kullanılır. Kesinlikle yüz, koltuk altı, bikini bölgesi gibi kıvrımlı bölgelerde kullanılmaz.

Ağda nasıl kullanılmalı?

Ağda bantlarını tüylerin çıkış yönüne doğru yapıştırın. Ellerinizde bantın arasında boşluk kalmayacak şekilde cildinize tamamen yapıştırın ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekin. Eğer ağda uyguladığınız yerde ağda kalırsa kutunun içinden çıkan mendilleri kullanarak cildinizi temizleyin.

You might be interested:  Filmli Fotoğraf Makinesi Nasıl Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Agiss boncuk ağda nasıl kullanılır?

1Adet Boncuk El Ağdası 220 gr. 1 Adet Spatula.

  1. Uygulayacağınız bölgeye göre boncuk ağda ısıtıcı makina içine dökülür.
  2. Makina fişe takılır 20-30 dakika arası ağdanın erimesi beklenir.
  3. Ağda eridikten sonra bal kıvamına gelmesi beklenir ve ağdanın sıcaklığı vücudun küçük bir bölümünde test edilir.

Ağda duştan önce mi sonra mı?

Duştan sonra ağda yapmak en doğru karar olur. Çünkü duş sonrasında cildiniz son derece yumuşak olduğu için ağda sırasında acı hissetmezsiniz.

Ağda yaparken acıyı azaltmak için ne yapılmalı?

Ağda yapacağınız bölgeyi sabunlu su ile iyice yıkayın ve kurulayın. Kuruladığınız bölgeye az miktarda bebek pudrası sürün. Acıyı azaltacaktır.

  1. Tüylerin çok uzun olmadığından emin olun.
  2. Ağdayı çekerken cildinizi iyice gerin.
  3. Ağdayı hızlı ve tek bir harekette çekin.

Vivet siyah soğuk ağda nasıl kullanılır?

Kullanım Talimatları Ağda yapılacak bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. Ağdayı tüylerin çıkış yönüne doğru çok ince sürünüz. Ağda bezini yapıştırıp iyice sıvazlayınız ve tüylerin çıkış yönünün tersine tek bir hareketle çekiniz. Uygulama sonrası ağda yapılan bölgeyi ılık su ile temizleyiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *