Vi Vet Ağda Makinesi Nasıl Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Kalıp sir ağda ya da inci boncuk ağda kullanmak için kullanacağınız kadar ağdayı makinenin ısıtma haznesine koyunuz. Ağda ısıtıcı makinesini elektrik prinize takınız. Makinenin üzerinde bulunan ısı yara düğmesini ağdanın hızlı bir şekilde hazır hale gelmesi için saat yönüne doğru çevirerek 90 dereceye getiriniz.

Vi-vet ağda Isıtıcılı kartuş set nasıl kullanılır?

Roll-on Sir Ağdayı özel V – Vet ağda ısıtıcısında tamamı eriyinceye kadar ısıtınız. Ağda yapılacak bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. Başlık üzerindeki kapağı çıkarıp başlığı tüylerin çıkış yönüne doğru sürünüz. Ağda bezini yapıştırıp tüylerin çıkış yönünün tersine tek bir hareketle çekiniz.

Vi-Vet Klasik ağda nasıl kullanılır?

Yaz kış ısıtılmadan bez ile kullanılan pratik bir şeker ağdadır. Kapağı açıldığında kullanıma hazırdır. Kullanım Şekli: Spatula ile sürülerek ve bezle çekilerek kullanılan şeker ağdadır.

Vi-Vet Sir ağda nasıl yapılır?

Hazırlanışı: Vi – Vet Sir Ağdanın her 2 kapağını da açınız. Sir Ağdayı Isıtıcısında tamamı eriyinceye kadar ısıtınız.İyice karıştırınız. Vi – Vet Pudralı Konserve Sir Ağda 800ml

  1. Reçineden üretilmiştir.
  2. Şeker içermez.
  3. Ağda bezi ile kullanılır.
  4. Yüz dahil vücudun her bölgesinde kullanılabilir.
You might be interested:  Bulaşık Makinesi Nasıl Temizlenir Sirke?(Doğru cevap)

Vi-Vet soğuk ağda nasıl yapılır?

Vi – vet Soğuk Ağda ‘yı kapağı kapalı olarak 10-15 dakika ısıtınız. Cildinize uygulanabilecek sıcaklığa gelip gelmediğini kontrol ediniz. Ağda yapılacak bölgenin kuru ve temiz olduğundan emin olunuz. Eriyen ağdayi spatula yardımıyla tüylerin çıkış yönünün tersine doğru hızlıca ve tek bir hareketle çektiniz.

Isıtıcılı ağda Seti Nasıl Kullanılır?

Sesu Roll On Sir Ağda ‘yı setten çıkan makinenin iç kısmına yerleştirip, makineyi fişe takarak, ısıtmanız gerekiyor. Yani ağda kartuş şeklinde kutuda bulunuyor. Kartuşu makineye taktıktan sonra makineyi fişe takıp, 15 dakika ağdanın ısınmasını beklediğinizde, ağda kullanıma hazır hale gelmiş oluyor.

Pudralı sir ağda nasıl kullanılır?

Iyice karıştırılır ve spatula ile tüylerin çıkış yönüne sürülür. Üzerine ağda bezi yapıştırılıp tüylerin çıkış yönünün tersine çekilir. Işlem bittikten sonra ağda yaptığınız bölgeyi sir ağda yağı ile temizleyiniz. Ağda yaptığınız bölgeyi en az 6 saat su ile temas ettirmeyiniz.

Çam sakızı soğuk ağda nasıl kullanılır?

Çam sakızı ağdayı, ağda yapacağınız yere sürün. Eski atlet veya pamuklu kumaşı kesip, kumaşı ağdanın üzerine bastırın, biraz bekleyin, iyice yapıştığına emin olduğunuzda, tüylerin çıkış yönünün tam tersine hızlıca çekin. Tüylerin ters yönünde çekme, batık oluşumunu ve tüylerin hepsinin alınamaması gibi sorunları önler.

Hazır ağda bantları nasıl kullanılır?

Ağda bantlarını elleriniz içinde ovuşturarak ısıtın ve daha sonra ikiye ayırın. Ağda bantlarını tüylerin çıkış yönüne doğru yapıştırın. Ellerinizde bantın arasında boşluk kalmayacak şekilde cildinize tamamen yapıştırın ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekin.

Vivet siyah soğuk ağda nasıl kullanılır?

Kullanım Talimatları Ağda yapılacak bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. Ağdayı tüylerin çıkış yönüne doğru çok ince sürünüz. Ağda bezini yapıştırıp iyice sıvazlayınız ve tüylerin çıkış yönünün tersine tek bir hareketle çekiniz. Uygulama sonrası ağda yapılan bölgeyi ılık su ile temizleyiniz.

You might be interested:  Vestel Çamaşır Makinesi Deterjan Gözü Nasıl Çıkarılır?(EN iyi 5 ipucu)

Ağda yaparken ne tarafa doğru çekilir?

Ağda bezini çekerken tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda cildinize paralel olarak ne hızlı ne de yavaş bir şekilde değil de tek seferde çekmeye dikkat edin.

Pudralı sir ağda iyi mi?

Pudralı ağdaların natürel ağdalardan farkı vardır. Hem pudralarının rengi hem de işlevsel özellikleri bakımından natürel olmayan yeni ağda türleri fonksiyonu bakımından natürel olan ağdalardan çok daha iyi ve kullanışlıdır.

Hangi ağda tüyleri azaltır?

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yollarından biri sir ağda. Sir ağda hakkındaki tüm sorularınızın cevabı pudra.com’da. Sir ağda kullanımı epilasyondaki en etkili yöntemlerin başında geliyor. Sir ağda kıl köklerini zayıflatıyor ve düzenli kullanımla kıllardan kalıcı olarak kurtulmayı sağlıyor.

Soğuk ağda nasıl yapılır?

Soğuk ağda, ağda yaparken kolaylık sağlamak için ısıtma gibi bir işleme gerek duyulmaması için hazırlanmış epilasyon ürünleridir. Döndürülebilir bir başlık yardımıyla soğuk ağda cilde ince bir katman olarak sürülür ve bu şekilde ısıtmaya gerek kalmadan etkisi uzun süreli gözlemlenen bir ağda deneyimi yaşanabilir.

Ilık ağda nerelerde kullanılır?

Ilık ağdayı vücudunuzun her bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ağda diğer yöntemlere göre daha uzun süren konfor sağlar. Tüyleri kökünden alarak pürüzsüz bir görüntü ve cilt bırakır.

Evde ağda nasıl yapılır malzemeleri?

1/4 su bardağı limon suyu. 1/2 su bardağı su. 2 buçuk su bardağı toz şeker.

  1. Hamur kıvamındaki ağdayı ince bir tabaka halinde uygulamak istediğiniz bölgeye sürün ve iyice bastırdıktan sonra ters yönde hızlıca çekin.
  2. Ağdayı her seferinde çekiştirerek ter yüz yapın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *