Vestel Çamaşır Makinesi E03 Hatası Nasıl Düzeltilir? (Çözünme)

Çamaşır makinesinde E03 ne demek?

Çamaşır makinesi E03 hatası temel olarak ısıtıcı yani rezistans arızasına işaret etmektedir. Eğer Arçelik çamaşır makinesinin çalışması sırasında ekranında E03 şeklinde bir hata kodu alınıyor ise bu durum makinenin ısıtıcısının sürekli olarak devrede kaldığına işaret etmektedir.

Hoover Çamaşır Makinesi E03 hatası nasıl düzeltilir?

İki dakika içinde suyu boşaltmazsa makinanız arıza olarak algılar ve ekranda E03 hatası çıkar. Bu hatayı görüyorsanız ilk yapmanız gereken makinanızın altında bulunan pompa motoruna bir şey kaçıp kaçmadığını kontrol etmektir pompa kapağını saat yönünün tersine doğru çevirerek açın.

Vestel Çamaşır Makinesi CL hatası nasıl düzeltilir?

Vestel çamaşır makinesi CL hatası vermesinin nedeni bir arıza degildir. çocuk kilidine geçmiş demektir. CL Çocuk kilidinden Nasıl Çıkılır resim paylaştığım, ekranın alt bölümünde gecikmeli başlat ve kolay ütüleme butonuna aynı anda 5 saniye basılı tutunuz cl çoçuk kilidinden çıkar.

Bosch çamaşır makinesinde E03 ne demek?

Bosch Çamaşır Makinesi E3 Arıza Kodu– Kapı Kilidi: Bosch Yıkama Makinesi Hatası E3, makinenin kapının kapatıldığını kaydetmediği anlamına gelir. Kapının düzgün kapatılmış olduğundan emin olmak için kontrol edin. Kapı düzgün şekilde kapatılırsa, ancak hata yine de ortaya çıkıyorsa, olası diğer 2 neden olabilir.

You might be interested:  Filtre Kahve Makinesi Ne Işe Yarar?(Doğru cevap)

Profilo çamaşır makinesi E03 hatası nedir?

Profilo Çamaşır Makinesi E3 Arıza Kodu– Kapı Kilidi: Profilo Yıkama Makinesi Hatası E3, makinenin kapının kapatıldığını kaydetmediği anlamına gelir. Bir sonraki adım kapı kilidindeki fişi kontrol etmektir, eğer sıkıca takılıysa, kapı kilidinizin arızalı olduğu ve değişmesi gerektiği anlamına gelir.

Camasir makinesi neden Yikamaya gecmiyor?

Çamaşır makinelerinin su alabilmesi ama yıkama yapamasının rastlanılan en büyük sebebi motor ve kazan arasında yer alan kayışın kopmuş veyahut bir sebeple zarar görmüş olmasıdır. Kayış kopmuş veya sıkışmış ise kazan dönmeyecek ve motor döndürebilmek için devir arttıracaktır.

Hoover Çamaşır Makinesi resetleme nasıl yapılır?

Yıkayıcıyı kapatmak için GÜÇ düğmesine basın. Yıkayıcıyı elektrik prizinden çıkarın veya üniteye giden devre kesiciyi kapatın. Güç devre dışıyken, BAŞLAT/DURDUR düğmesini 5 saniye basılı tutun. Yıkayıcıyı tekrar takın veya devre kesiciyi tekrar açın.

Çamaşır makinesinde OE ne demek?

Makinenizdeki su seviyesi fazla algılandığında OE /OC hata mesajı ile karşılaşılır. Su seviyesini azaltmak için, Sıkma programında makinenizi başlatın.

Arçelik Çamaşır Makinesi F3 arızası nedir?

F3 Su almıyor arızası demektir. Bu arıza makinenizin su almıyor anlamına gelmektedir. Çözüm; – Öncelikle makinenizin su vanasını ve hortumunu kontrol ediniz.

Çamaşır makinasında CL ne demek?

Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde “ CL ” ibaresi görünür ve makinenin butonları devre dışı bırakılır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun. Bu işlemin ardından bir bip sesi duyacaksınız.

LG çamaşır makinasında CL ne demek?

CL veya CHILD LOCK özelliğinin AÇIK ve aktif olduğunu gösterir. YENİ LG ÖN YÜK PULLARINDA CL KODUNU KAPATMAK İÇİN: LG çamaşır makinenizdeki ÇOCUK KİLİDİNİ KAPATMAK için, ÇOCUK KİLİDİ ​​düğmesini 3 ila 5 saniye basılı tutun. Yıkayıcıda artık ÇOCUK KİLİDİ ​​modu DEVRE DIŞI olmalıdır ve tüm düğmeler düzgün çalışacaktır.

You might be interested:  Faks Makinesi Nasıl Kullanılır?(En iyi çözüm)

Vestel bulaşık makinesi Çoçuk kilidi nasıl açılır?

Çocuk Kilidi Kullanımı Çocuk kilidini aktif hale getirmek için Başla/Bekle ve Erteleme tuşlarına aynı anda 4 saniye süre ile basınız. Aktif olunca 3h (yıkama) lambası bir kez yanıp söner. Çocuk kilidini kaldırmak için tekrar aynı işlem yapılır. Çocuk kilidi iptal olunca 3h(yıkama) lambası 2 kez yanıp söner.

Bosch çamaşır makinesi E61 ne demek?

Bosch Çamaşır Makinesi E61 Arıza Kodu – Kapı Kilidi Hatası: Bosch çamaşır makinesi hatası E61, kapının kilitli olduğunu, ancak açık veya acil kilit açma işleminin elle gerçekleştiğini gösterir.

Bosch çamaşır makinesi E32 ne demek?

Bosch çamaşır makinesi E32 hata kodu, dengesiz yükleme ve algılama fonksiyonu anlamına gelir. Bu kod, dengesiz yüklemelerin bir göstergesi olarak ekranda çıkar.

Bosch çamaşır makinesi e36 arızası nasıl giderilir?

Fişi çekin ve alttaki tahliye pompası filtresini çıkarın. Ardından makineyi dışarı çekin ve yaklaşık 45 derece öne doğru eğin. Ardından tahliye pompası filtresini temizleyin ve tahliye hortumunu kontrol edin, tıkalıysa temizleyin. Şimdi yaklaşık 30 dakika sonra her şeyi yeniden bağlayın ve tekrar takın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *