Trimming Makinesi Ne Işe Yarar?(Soru)

Trimming makinesi standart olarak maksimum 650 mm genişliğindeki taşların kenarlarının hassas olarak ebatlamasında kullanılır.

Mermer ebatlama makinesi ne işe yarar?

En Ebatlama Makinası, Plakaların iki yanından keserek istenen ölçüye getirmek için kullanılır.

Katrak makinesi ne işe yarar?

marangozlukta tomrukları biçmeye yarayan ve birden çok testeresi olan biçme makinesi.

Ebatlama makinesi ne işe yarar?

Dikey Panel Ebatlama Makinesi genel olarak ahşap panel üreticileri ve mobilya üreticileri tarafından kullanılmaktadır. Bu üreticiler Dikey Panel Ebatlama Makinesi sayesinde malzemeleri ölçüp kesebilmektedirler. Ayrıca son derece güvenli ve hızlı bir işlem yeteneğine sahiptir.

St makinesi ne işe yarar?

Makine, vagon üzerinde bulunan blok mermeri üç boyutlu hareketiyle keser. Güçlü, çelik konstrüksiyon üzerinde mekanik sistemle düzgün doğrusal ve hassas kesim yapılmakla birlikte süratli geri dönüş mukavemeti de yüksektir.

Mermer katrak makinesi nedir?

Sektörde frame saw, gangsaw mill, cut rock isimleri ile tarif edilen, çok testereli Taurus-80® isimli ürünümüz, mermer ocaklarından elde edilen blok ve molozların mermer plakalarına dönüştürülmesinde kullanılır. Sektörümüzde Katrak olarak isimlendirilir.

Dikey panel ebatlama makinesi ne işe yarar?

Dikey panel ebatlama makinesinin amacı malzemelerin firesiz bir şekilde ölçülü olarak kesilmesidir. Güvenli ve hızlı bir işlem olduğu için sıklıkla tercih edilen makinelerden ve kesim yöntemlerinden de biridir aynı zamanda.

Panel Ebatlama makinesi nedir?

Dikey panel ebatlama makinesi daha çok mobilya ve ahşap üretim merkezleri tarafından tercih edilen, mobilya malzemelerinin ve ahşap panel üretimlerinin yapılmasında, kesilmesinde ve doğru ebatlara uyarlanmasında kullanılan makinelerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *