Samsung Bulaşık Makinesi Le Hatası Nasıl Giderilir?

Samsung bulaşık makinesi Le hatası ne demek?

Samsung Çamaşır makinemin ekranında LE kodu yazıyor ne yapabilirim? Çamaşır makinesinde bulunan su kaçağı sensörü bir su kaçağı algıladığı zaman çamaşır makinesinin ekranında LE hata kodu görünür.

Samsung he arızası nasıl giderilir?

Samsung bulaşık makinesinde sık görülen hata kodları arasında yer alan He kodu, makinenizin ısıtma elemanında bir sorun olduğunu gösterir. Bu gibi bir durumda ise, gücü hemen keserek bulaşık makinesinin altından çıkarmanız gerekir.

Samsung bulaşık makinesi Eco ne demek?

Çamaşır ve bulaşık makinaları enerjilerinin en büyük kısmını suyu ısıtmak için kullanırlar. Eco programlarda ise genelde su 60 derece yerine 40 dereceye kadar çıkartılır. Yani suyu ısıtmak için harcanan enerjiden kısarsınız.

Samsung çamaşır makinesi 4e arızası nedir?

Bu bilgi kodunun birkaç sebebi olabilir, Musluğa gelen su basıncı yok veya çok düşük olabilir. Su kesintisi veya düşük su basıncı olup olmadığını kontrol edin.

Bulaşık makinesi 4c hatası nedir?

Samsung bulaşık makinelerinde görülen 4c hatası makinenin su kazanmaması anlamına gelir. Samsung bulaşık makinelerinin ekranında 4c hata kodunu görmüşseniz, makinenizin su almasında bir sorun olduğunu anlayabilirsiniz.

You might be interested:  Buhar Makinesi Ne Kadar Süre Kullanılır?

Bulaşık makinesinde Çeşme işareti ne demek?

Bulaşık makinelerinizde sürekli olarak yanıp sönen bir çeşme sembolü görüyorsanız eğer su hortumu ile ilgili bir sorun yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Su kaynağı hortumunu kontrol etmeye hazır olun. Bu noktada yaşanacak herhangi bir hasar ya da kıvrılma durumu da yine bu sembolün yanıp sönmesine neden olacaktır.

Samsung bulaşık makinesi 5C hatası nedir?

Suyun tahliye edilememesinden kaynaklı çamaşır makineniz 5E, 5C veya E2 hatası verebilir. Çamaşır makinesini kapatın ve fişini elektrik prizinden çekin.

Samsung bulaşık makinesi F3 hatası nedir?

Bir düğer hata F3 hatası ısıtma hatasıdır yani bulaşık makinesi soğuk suyla yıkar bulaşıklarınız kirli ve yağlı çıkar bu arızada siz kullanıcıların yapabileceği bir şey yoktur servis çağırmanız lazımdır çağrı merkezi numarası 0212 472 99 99 dur.

Çamaşır makinesi Eco ne demek?

Eko programlarda ise suyu 60 derece yerine 40 dereceye çıkarırsınız. Yani suyu ısıtmak için harcanan enerjiden kısarsınız. Su miktarını da daha az kullanarak ısıtma enerjisini iyice azaltırken fazla su tüketiminin de önüne geçmiş olursunuz.

Samsung çamaşır makinesi UE hatası nedir?

UE, UB veya E4 hata kodları, çamaşır makinesi içine atılan çamaşır yükünün dengesiz olduğu durumlarda meydana gelmektedir. Çamaşırların dengesiz ve türlerinin karışık dizilmesi sonucunda makine yıkama yapamayacak ve UE / UB hata kodu verecektir.

Çamaşır makinesi yünlü programı nedir?

Kışın habercisi: Yünlüler Çamaşırların makinesi, bu programda çekmeyi önlemek için çok yüksek sıcaklıklara çıkmaktan kaçınır. Ayrıca kıyafetleri bir süre yıkama suyunun içinde bekletir. Bu programda yünlü çamaşırlarınızı sorunsuz bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Samsung çamaşır makinesinde 4C ne anlama geliyor?

[ 4C ] Su tedarik edilmiyor | Yıkama/Kurutma (Combo) Çamaşır Makinesi.

Samsung 5ud ne demek?

Deterjanlı suyun tahliye edilememesinden kaynaklı çamaşır makineniz aşırı köpük (SUD) hatası verebilir. Çamaşır makinesini kapatın ve fişini elektrik prizinden çekin.

You might be interested:  Çamaşır Makinesi Nasıl Icat Edildi Kısaca?(Doğru cevap)

Samsung çamaşır makinesi uc ne demek?

Çamaşır makinesine gelen elektrik voltajının çamaşır makineniz için uygun olmadığı durumlarda UC bilgi kodu görüntülenir. Lütfen aşağıdaki adımları kontrol edin. 1 Çamaşır makinenizin elektrik bağlantısını kontrol edin. Çoklu prize bağlı olmasını önermiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *