Samsung Bulaşık Makinesi 1/2 Ne Demek?(En iyi çözüm)

Yarı yük opsiyonu (1/2) ile az miktardaki bulaşığınızı, makinenizin dolmasını beklemeye gerek kalmadan elektrik ve su tasarrufu sağlayarak ister sadece alt sepette veya üst sepette, isterseniz alt ve üst sepette karışık olarak yıkayabilirsiniz.

2 programlı bulaşık makinesi ne demek?

2 programlı, A+ enerji sınıfında, az bulaşık opsiyonu ve zaman erteleme fonksiyonu olan kullanışlı bir bulaşık makinesidir. Evinizde, yazlığınızda ve ofisinizde yıllar boyu kullanabileceğiniz dayanıklı ve kaliteli bir modeldir.

Az bulaşık özelliği nedir?

Az Bulaşık Tuşu Dilediğiniz programı seçtikten sonra Az Bulaşık tuşuna ( Az Bulaşık tuşuna bastığınızda lambası yanacaktır.), daha sonra Başlat/Beklet/İptal tuşuna basınız. Az Bulaşık seçeneği ile hem alt, hem üst sepetinizin heryerini kullanabilir, hem de su ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Samsung yarım yük yıkama nedir?

Yarım Yük ayarı, bulaşıkları sadece alt kısım veya sadece üst kısma yerleştirme ve temizleme esnekliği sağlar. Böylece daha az miktardaki bulaşıklarınızı yıkarken zaman ve enerji tasarrufu sağlarsınız.

Samsung bulaşık makinesinde he ne demek?

Samsung bulaşık makinesinde sık görülen He hata kodu, büyük olasılıkla ısıtıcı rölesinde ya da ısıtma elemanında sorun olduğunu gösterir.

You might be interested:  Yalan Makinesi Nasıl Çalışır?(Mükemmel cevap)

2 programlı bulaşık makinesi var mı?

2 Programlı Bulaşık Makinesi Kullanımı Bulaşık makinesi 2 programlı özelliğiyle kullanıcılarına avantaj ve pratik kullanım sağlayabilir. Bu programlar enerji tasarrufu sağlayarak hızlıca bulaşıklarınızı yıkayabilir. İçerisinde bulunan fıskiyeler su ve deterjanı bulaşıkların üstüne fışkırtarak yıkanmalarını sağlar.

Bulaşık makinesi en az kaç programlı olmalı?

Yeni model bulaşık makineleri ise en az 3 programdan oluşuyor. Bunlar yoğun, eko ve hızlı yıkama programları. Eğer bütçeniz kısıtlı ise ve dayanıklı bir bulaşık makinesi istiyorsanız kalitesiz ve çok programlı olan makinelerden uzak durmalısınız.

Tek sepet yıkama özelliği nedir?

* Bulaşığın az ya da çok olması artık problem değil. Yarı yük opsiyonu (1/2) ile az miktardaki bulaşığınızı, makinenizin dolmasını beklemeye gerek kalmadan elektrik ve su tasarrufu sağlayarak ister sadece alt sepette veya üst sepette, isterseniz alt ve üst sepette karışık olarak yıkayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi P3 ne demek?

P1: Uyarı Sesi (AÇIK) – İç aydınlatma (AÇIK) P2: Uyarı Sesi (KAPALI) – İç aydınlatma (AÇIK) P3: Uyarı Sesi (KAPALI) – İç aydınlatma (KAPALI) P4: Uyarı Sesi (AÇIK) – İç aydınlatma (KAPALI) Seçilen ayarları, Başla/Bekle/İptal tuşuna tekrar basarak kaydedin. Makineniz yıkama işlemi süresince yere ışık yansıtır.

Bulaşık makinesi yarım yük nasıl iptal edilir?

Yarım Yük Fonksiyonu Dilediğiniz programı seçtikten sonra Yarım Yük /Tablet Deterjan düğmesine Yarım Yük Göstergesi yan•ncaya kadar basın, daha sonra Başla/Bekle/ İptal düğmesine basarak makinenizin kapısını kapatın.

Çamaşır makinesi yarım yük nedir?

Yarım Yük tuşu Dilediğiniz programı seçtikten sonra Yarım Yük tuşuna basınız, tuş üzerindeki lambanın yandığını görünüz. Başla/Bekle/İptal tuşuna basarak programı çalıştırınız böylelikle su ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. Yarım Yük seçeneği ile alt ve üst sepetinizin her yerini kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Fotoğraf Makinesi Nasıl Açılır?

Bulaşık makinesi on yıkama nedir?

Ön Yıkama; Çıkması zor olan lekeler ve çok yağlı mutfak eşyaları için makinelerde ön yıkama programı uygulanıp daha temiz bir sonuç elde edilmeye çalışılmaktadır.

VarioDrawer ne demek?

VarioDrawer: Çatal bıçak takımı gibi küçük mutfak eşyalarınıza uygun 3. sepeti ile bulaşık makinenizde yüksek düzeyde esneklik sağlanır. Rackmatic: Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet.

Samsung 4C hatası nasıl giderilir?

4C Hatası Çözümü Makinenizin enerjisini kesmeniz gerekir. Tahliye hortumunun bağlantısının doğru yapılıp yapılmadığını kontrol etmeniz gerekir. Doldurma hortumundan gelen su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Hata yeniden ortaya çıkarsa yetkili servisle görüşmeniz gerekir.

Samsung bulaşık makinesi kaç yıl garantili?

Samsung Electronics, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve klimada 3 yılın yanı sıra 2 yıl daha ücretsiz garanti sunduğunu duyurdu. Samsung ‘un dünya çapında bilinen eşsiz teknolojisine sahip beyaz eşyalar, sundukları kaliteyi Ağustos ve Eylül aylarında 5 yıl garanti güvencesiyle taçlandırıyor.

Bulaşık makinesinde Çeşme işareti ne demek?

Bulaşık makinelerinizde sürekli olarak yanıp sönen bir çeşme sembolü görüyorsanız eğer su hortumu ile ilgili bir sorun yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Su kaynağı hortumunu kontrol etmeye hazır olun. Bu noktada yaşanacak herhangi bir hasar ya da kıvrılma durumu da yine bu sembolün yanıp sönmesine neden olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *