Profilo Çamaşır Makinesi Ekspres Ne Demek?(Soru)

Ekspres 15/30 yıkama programları az kirli çamaşırları en hassas şekilde sadece 15 ya da 30 dakika gibi kısa bir zamanda yıkamanızı sağlar. JetPlus+ ise ihtiyacınız olan çamaşırı %65 oranında daha hızlı yıkayarak zamanınızı size bırakır.

Beko çamaşır makinesi Ekspres 14 ne demek?

Beko ‘nun 14 dakikada çamaşır yıkayan makinesinde Express 14, Bebek programı, akıllı program, yünlü program, memory fonksiyonu, yorgan programı, buhar destekli havalandırma programı ve kırışık azaltma programı gibi özellikler bulunuyor.

Çamaşır makinesinde hızlı 30 ne demek?

Birçok çamaşır makinesi hızlı yıkama programlarına sahip. Bu programlar sayesinde çamaşırlarınızı 15- 30 dakika gibi kısa bir sürede yıkamak mümkün. Sentetik programda çamaşırların daha az zarar görmesi için sıkma işlemi de daha düşük seviyede tutuluyor.

Bulaşık makinesinde Ekspres ne demek?

Ekonomik yıkama programı ise normal seviyede kirlenmiş bulaşıkları yıkarken daha tasarruflu kullanım sunuyor ve kirli bulaşıklar için kuvvetli yıkama programı, tek seferde yağlı ve zorlu lekelere sahip bulaşıkları temizliyor. ” Express 40 dakika” yıkama programı ise sadece 40 dakikada bulaşıkları yıkayarak hızlı çalışma

Çamaşır makinesinde hızlı 14 ne demek?

– Hızlı 14 programı, hemen yıkanması gereken birkaç parça, yaklaşık 2 kg az kirli çamaşırı, 30oC’de 14 dakikada yıkayıp kurutmaya hazır hale getirir. – Hızlı ve Günlük Programı, az veya normal kirli çamaşırları 0-90 oC sıcaklık aralığında, 28 ila 88 dakika sürede yıkayabilir.

You might be interested:  Çamaşır Makinesi Sabun Nereye Konur?(En iyi çözüm)

Makinede Ekspres ne demek?

Ekpres Program ile çamaşır makineniz az kirli, günlük, pamuklu çamaşırlarınızı 28 dakika gibi kısa sürede mükemmel şekilde yıkar.

Beko çamaşır makinesi yumuşatıcı ne zaman konur?

Makinenizi çalıştırmaya başlamadan evvel, ilgili gözlere deterjanla birlikte leke çıkarıcı ve kireç koruyucu gibi yardımcı ürünlerin yanı sıra yumuşatıcıyı da koymanız gerekir.

Yünlüler programı nedir?

Kışın habercisi: Yünlüler Çamaşırların makinesi, bu programda çekmeyi önlemek için çok yüksek sıcaklıklara çıkmaktan kaçınır. Ayrıca kıyafetleri bir süre yıkama suyunun içinde bekletir. Bu programda yünlü çamaşırlarınızı sorunsuz bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Eko 40 60 ne demek?

Eko programlarda ise suyu 60 derece yerine 40 dereceye çıkarırsınız. Yani suyu ısıtmak için harcanan enerjiden kısarsınız. Isıtmadan tasarruf ettiğiniz enerji o kadar yüksektir ki çamaşır yıkama kalitesini 60 derecedekiyle aynı tutmak için yıkama süresi uzun tutulmaktadır.

Çamaşır makinesi pamuklu ekonomik ne demek?

Pamuklu Eko programı, diğer pamuklu programlarına göre daha az enerji tüketir. Bu programı, bebek çamaşırları ve alerjisi olan kişilerin çamaşırları için kullanın. Daha uzun ısıtma süresi ve ilave bir durulama sayesinde yüksek hijyen sağlanır. Hassas çamaşırlarınızı bu programda yıkayabilirsiniz.

Ekspres yıkama ne demek?

Ekspres 15/30 yıkama programları az kirli çamaşırları en hassas şekilde sadece 15 ya da 30 dakika gibi kısa bir zamanda yıkamanızı sağlar.

Bulaşık makinesi opsiyon ne demek?

– Yarı Yük (1/2) Opsiyonu nedir? * Bulaşığın az ya da çok olması yeni bulaşık makinesi için problem değil. 12 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesi bulunan cihaz, tek sepette yıkama özelliğini, yarı yük (1/2) opsiyonu ile tercihinize göre hem alt hem de üst sepete taşıyor.

Ekspres olmak ne demektir?

ekspres. İvedilikle, çabuk yapılan.

You might be interested:  Çamaşır Makinesi Nasıl Temizlenir Sirke?

Makinada A Programı Nedir?

A: Ön yıkamalı pamuklu program (ön yıkama, ana yıkama, 3 durulama, sıkma) B: On yıkamasız pamuklu program (ana yıkama, 3 durulama, sıkma) X: Kısa pamuklu program (ana yıkama, 3 durulama, sıkma) M: Mini pamuklu program (ana yıkama, 3 durulama, sıkma) C: Sikma programi y Durulamo Yumuaho Page 14 A, B, X ve M programları

Arçelik 5080 T çamaşır makinesi kaç kg?

5 kilogramlık yıkama kapasitesi bulunan çamaşır makinesiyle beyazlar ve renkliler, verimli bir şekilde temiz hâle getirilebiliyor.

Çamaşır makinesi elde yıkama programı nedir?

hassas kumaşa * sahip çamaşırları yıkayabilmenize imkan sağlayan fonksiyondur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *