Profilo Çamaşır Makinesi E35 Hatası Nasıl Giderilir?(Doğru cevap)

Profilo çamaşır makinesi E35 arızası nedir?

Profilo Çamaşır Makinesi E35 Arıza Kodu – Kapı Kilidi Hatası: Profilo çamaşır makinesi hatası E35, makinenin kapı kilidini açamadığını gösterir. Profilo Çamaşır Makinesi E37 Arıza Kodu – NTC Sensör Hatası: Profilo çamaşır makinesi hatası E37, NTC sisteminde açık devre olduğunu belirtir.

Profilo çamaşır makinesi nasıl sıfırlanır?

Profilo çamaşır makinesi elektriğe bağlı ve açık iken başla- bekle tuşunu üç dört saniye kadar basılı tutun. Cihazdan gelen seslerle işlemin bittiğini anlayabilirsiniz. Programı başa getirerek tekrar çalıştırın.

Profilo çamaşır makinesi E32 hatası nedir?

E32 hata kodu veriyor: Çamaşır makinesinde, program bittikten sonra “bitti” uyarısıyla birlikte ışık yanıp sönüyor. Bu bir hata değildir. Çamaşırların çamaşır makinesi içinde eşit şekilde dağılmadığı durumlarda dengesiz yük tespit sistemi devir hızını kesmektedir.

Çamaşır makinesinde E43 ne demek?

Bosch Çamaşır Makinesi E40 Arıza Kodu – Voltaj Hatası: Bosch çamaşır makinesi hatası E40, makineyi çalıştırmak için makinenin yeterli voltaja sahip olmadığını gösterir. Bosch Çamaşır Makinesi E43 Arıza Kodu – Motor Hatası: Bosch çamaşır makinesi hatası E43, motorun veya tamburun sıkıştığını gösterir.

You might be interested:  Hoover Çamaşır Makinesi Hangi Ülkenin?(Mükemmel cevap)

Çamaşır makinesinde e 32 ne demek?

Bosch çamaşır makinelerinin her biri özellikleri bakımında farklı şekillerde sınıflandırılır. Bosch çamaşır makinesi E32 hata kodu, dengesiz yükleme ve algılama fonksiyonu anlamına gelir. Bu kod, dengesiz yüklemelerin bir göstergesi olarak ekranda çıkar.

Profilo Camasir Makinesi neden Sikmaz?

Profilo çamaşır makineleri sıkma programına geçmiyor ise bunun birçok nedeni olabilir. İlk bakacağımız şey yıkamadan sonra makinenin içinde bulunan pis suyun dışarı atılıp atılmamasıdır. Makine içinde bulunan bu su cihazın sıkma programına geçmesini engellemektedir. İçeri az su bulunması bunu değiştirmez.

Çamaşır makinesi suyu Boşaltmıyorsa ne yapmalıyız?

Çamaşır makineleri suyu boşaltmazsa ne yapmalı?

  1. Pompanızı kontrol edip temizleyin.
  2. Atık su hortumunun tıkanıp tıkanmadığını veya hortumda yabancı madde olup olmadığını kontrol edin.
  3. Yardım almak için profesyonel bir teknisyen çağırın.

Profilo çamaşır makinesi Eko Plus ne demek?

Çamaşırların yıkanması konusunda acelesi olmayan, aynı zamanda enerjiden tasarruf etmek isteyen kullanıcılara uygun olan EkoPlus, %50 oranında enerji tasarrufu ve çamaşırların mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar. Çamaşırın üzerinde deterjan kalıp kalmadığını tespit eder ve köpüğü giderir.

Profilo çamaşır makinesi e17 hatası nasıl düzeltilir?

Hatanın Çözümü

  1. Su giriş vanasını kontrol edin.
  2. Su giriş vanasının bağlantılarını kontrol edin.
  3. Su giriş vanasına giden kabloları kontrol edin.
  4. Su beslemesinin açık ve donmamış olduğunu kontrol edin.
  5. Ana kontrol PCB’sini kontrol edin.
  6. Hava haznesinde ve basınç kaptörü hortumundaki tıkanıklık durumunu kontrol edin.

Çamaşır makinesinde E harfi ne demek?

Çamaşır makinenizi yeniden çalışır hale getirmek için takip etmeniz gereken 3 adım. Bosch çamaşır makinesinin gösterge panelinde görüntülenen E18 kodu, makinenin atık suyu tahliye edemediğini gösterir. Atık suyun tahliye edilememesinin nedenleri pompanın tıkanması veya tahliye hortumunun bükülmüş olması olabilir.

You might be interested:  Bulaşık Makinesi Ekonomik Programları Ne Işe Yarar?

Siemens çamaşır makinesinde anahtar işareti ne demek?

Siemens çamaşır makinenizin gelişmiş bir dokunmatik ekranı varsa alt kısmında da bir anahtar sembolü ve “3 saniyelik” aydınlatmalı kare bir buton da olmalıdır. Butona üç saniye boyunca bastıktan sonra buton kararacak ve bir bip sesi duyacaksınız bu ses, çocuk kilidinin devre dışı bırakıldığı anlamına gelmektedir.

Çamaşır makinesinde E16 ne demek?

Çamaşır makinesi E16 hata kodu kapak açık anlamına gelmektedir.

Bosch çamaşır makinelerinde E17 ne demek?

Bosh çamaşır makinelerinde en sık rastlanan hata kodları arasında yer alan E17 hata kodu, tankın su yetersizliği nedeni ile yıkamanın başlayamaması anlamına gelir. Bazı çamaşır makinesi modellerinde ise, bu sorun F17 koduna ile gösterilir.

Bosch Maxx 7 F21 arızası ne demek?

Bosch çamaşır makinesinde sıkça görülen F21 hatası, çamaşır makinesinin çalışmasını engelleyen olumsuz durumlardan birisidir. Bosch çamaşır makinelerinde görülen F21 hatasının asıl nedeni ise, çamaşır makinesinin motoru ya da motor kömürleridir. Motoru yeni motorla değiştirmek.

Çamaşır makinesinde E29 ne demek?

Bosch çamaşır makinesinde E29 arıza kodu görülüyorsa ve sorun çamaşır makinesinin kapağından kaynaklanmıyorsa su kesintisi yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda ise, makineye bağlı olan musluklardan su gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekir. Cihazın su alamaması da bu arızayı vermesine neden olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *