Profilo Çamaşır Makinesi Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir?(Çözülmüş)

Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde anahtar sembolü görünür ve makinenin butonları devre dışı bırakılır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun. Gösterge ekranındaki anahtar sembolü de kaybolacak.

Camasir makinesi neden kilitlenir?

Kapağın kilitlenmesinin sebeplerinden biri de pompa filtresi. Pompa filtresinin tıkanması veya filtreye yabancı bir cismin takılması ön kapağın açılmasını engelleyebilir. Pompa filtresi temizliği için öncelikle makinenin fişini prizden çıkararak elektrik bağlantısını kesmeniz gerekiyor.

Siemens çamaşır makinesi anahtar işareti ne anlama gelir?

Siemens çamaşır makinenizin gelişmiş bir dokunmatik ekranı varsa alt kısmında da bir anahtar sembolü ve “3 saniyelik” aydınlatmalı kare bir buton da olmalıdır. Butona üç saniye boyunca bastıktan sonra buton kararacak ve bir bip sesi duyacaksınız bu ses, çocuk kilidinin devre dışı bırakıldığı anlamına gelmektedir.

LG çamaşır makinesi kilitlendi nasıl açılır?

ÇOCUK KİLİDİ ​​düğmesi olmayan bazı LG çamaşır makinelerinde, ÇOCUK KİLİDİNİ AÇMAK için, TEMP ve OPTIONS düğmelerini aynı anda 3 ila 5 saniye basılı tutun. Bazı LG yıkayıcıların, WASH ve RINSE düğmeleri arasındaki kilit anahtarının üzerinde küçük bir yüzü vardır.

Çoçuk kilidi nasıl kaldirilir?

Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde “CL” ibaresi görünür ve makinenin butonları devre dışı bırakılır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun. Bu işlemin ardından bir bip sesi duyacaksınız. Gösterge panelindeki anahtar sembolü de kaybolacak.

You might be interested:  Bulaşık Makinesi Ne Kadar Elektrik Harcar?(EN iyi 5 ipucu)

Bosch çamaşır makinesi kilit işareti nedir?

İşte detaylar: Bosch çamaşır makinesindeki anahtar işareti, işaretten de anlaşılacağı üzere makinenin kendini kilitlediği anlamına gelir. Bu kilidi kaldırmak için makinenin menü ekranındaki “Sıkma Devri” tuşuyla “Kalan Süre” tuşuna aynı anda iki parmağınızla basmanız gerekiyor.

Siemens kurutma makinesi kilidi nasıl açılır?

Kurutma makinenizin ön kısmında bir kilit sembolü yer alır. Kilit sembolü tek düğmeyi işaret ediyorsa bu düğmeye parmağınızı 3 saniye kadar basılı tutup çekin.

Çoçuk kilidi yapışkanı nasıl çıkar?

– Sıcak su ile ıslatılmış bir bezi yapışkanlı bezin üzerinde bir süre bekletin. Beklettikten sonra etiketi kolayca çıkarabilirsiniz. – Eğer etiket yanmaz bir yüzeyde ise çakmak ile ıslatma işlemi yapılarak etiketin kolaylıkla çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Çoçuk kilidi nasıl yapılır?

Uygulama ana ekranının sol üst köşesinde üst üste bulunan üç çizgiye dokunun ve buradaki seçeneklerden Ayarlar’ı seçin. Ebeveyn Denetimi’ne tıklayın ve açılan ekranda Ebeveyn Denetimi seçeneğinin yanındaki butonun üzerine dokunarak bu seçeneği aktif hale getirin.

LG TV tuş kilidi nasıl açılır?

Kumandanızın menü tuşuna basın. Çıkan ekranda OK tuşunun altındaki aşağı yön tuşun basarak “Ayarlar” kısmına gelin. OK tuşuna basın. Aşağı yön tuşuna basarak ” Tuş Kilidi “kısmına gelin.

Çoçuk kilidi nasıl kaldırılır telefondan?

Android uygulaması

  1. Hesabınızda oturum açın.
  2. Sağ üstteki profil simgenize dokunun.
  3. Ayarlar. Genel’i seçin.
  4. Kısıtlı mod’u açın veya kapatın.

Telefonda Çoçuk kilidi nasıl konulur?

Ebeveyn denetimlerini ayarlama

  1. Google Play uygulamasını
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Ayarlar Aile.
  4. Ebeveyn denetimleri’ni açın.
  5. Ebeveyn denetimlerini korumak için çocuğunuzun bilmediği bir PIN oluşturun.
  6. Filtrelemek istediğiniz içerik türünü seçin.

Çamaşır makinesi su almıyorsa sebebi nedir?

Çamaşır makinenizin ana kartı bozulmuş ya da su almaya yarayan, makine ventiline giden elektrik kablolarında arıza meydana gelmiş olabilir. Pompa motorundan kaynaklı sorunlar da makinelerde su alımını engelleyebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *