Lg Çamaşır Makinesi Ue Ne Demek?(Çözülmüş)

LG makinada UE ne demek?

LG çamaşır makinesi UE hata kodu ile çamaşır makinesinde sıkma arızası olduğu anlaşılmaktadır.

Çamaşır makinesinde UE ne demek?

UE, UB veya E4 hata kodları, çamaşır makinesi içine atılan çamaşır yükünün dengesiz olduğu durumlarda meydana gelmektedir. Çamaşırların dengesiz ve türlerinin karışık dizilmesi sonucunda makine yıkama yapamayacak ve UE / UB hata kodu verecektir.

LG çamaşır makinesi de hatası ne demek?

DE hata kodu Drenaj yolu tıkanmış (drenaj sistemi). Elektronik kontrol cihazı arızalıdır.

Samsung UE ne demek?

Samsung. Kod 1: ” UE “, LED arka aydınlatmaya sahip LCD TV ‘leri işaret ediyor. “LE” olarak adlandırılan cihazlar ise CCFL arka aydınlatmaya sahip LCD TV ‘leri temsil ediyor. “PS” ise plazma ekrana sahip bir TV anlamına geliyor. Kod 2: Bu sayı, ekranın köşeden köşeye olan boyutunu inç olarak veriyor.

LG çamaşır makinesi Le hatası nasıl giderilir?

1. Makinayı kapatmak için güç tuşuna basın. 2. 10 saniye boyunca sigortayı kapatın. Eğer LE görüntüsü tekrar oluşursa, servis çağırın.

LG çamaşır makinesi CL ne demek?

CL veya CHILD LOCK özelliğinin AÇIK ve aktif olduğunu gösterir. YENİ LG ÖN YÜK PULLARINDA CL KODUNU KAPATMAK İÇİN: LG çamaşır makinenizdeki ÇOCUK KİLİDİNİ KAPATMAK için, ÇOCUK KİLİDİ ​​düğmesini 3 ila 5 saniye basılı tutun. Yıkayıcıda artık ÇOCUK KİLİDİ ​​modu DEVRE DIŞI olmalıdır ve tüm düğmeler düzgün çalışacaktır.

You might be interested:  Bulaşık Makinesi Nasıl Doldurulur?(Çözüm bulundu)

Samsung çamaşır makinesi Ddc ne demek?

SAMSUNG DC HATA KODU: Samsung yıkayıcınız dengesiz bir yük nedeniyle DUE döndüremediğinde, yıkayıcı ekranınızda DC hata kodu gösterilir.

Samsung çamaşır makinesi uc ne demek?

Çamaşır makinesine gelen elektrik voltajının çamaşır makineniz için uygun olmadığı durumlarda UC bilgi kodu görüntülenir. Lütfen aşağıdaki adımları kontrol edin. 1 Çamaşır makinenizin elektrik bağlantısını kontrol edin. Çoklu prize bağlı olmasını önermiyoruz.

Çamaşır makinesi su boşaltmıyor neden?

Makinada bulunan tahliye pompa motorunun özelliğini kaybetmiş veya yıpranmış olması. Pompa filtresinin tıkanmasından meydana gelen sebepler. Eğer pompa filtresi tıkanmış ise mutlaka temizlenmesi gerekir. Eğer filtrede eskime var ise filtre değiştirilmeden sorun çözülmeyecektir.

LG klimada CH ne demek?

( CH )02- Giriş boru sensörü hatası. ( CH )03- Haberleşme (iç –kablolu kumanda arası). Klimanız’da her hangi bir arıza varsa Küçükçekmece Lg Klima Servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LG çamaşır makinesi CD ne demek?

Cd, serin kurutma anlamına gelir.

LG çamaşır makinesi kazan temizleme nasıl yapılır?

Önce tamburun içindeki boşluk incelenerek makinede hiçbir şey kalmaz. Kapıyı kapatın ve suya erişime izin verin. “Başlat” a basarak makineyi açın. Ardından ya yıldız işaretli düğmeyi 3 saniye basılı tutun ve başlatın ya da ilk ön yıkamayı ve ardından ana yıkamayı programlayın.

Samsung bulaşık makinesi 4e hatası nedir?

Hata 4e, bir sebepten dolayı bulaşık makinasının su toplayamadığı manasına gelmektedir. Samsung bulaşık makinesinde görülen Hata 4 e hem yıkamanın başlangıç aşamasında hem de durulama esnasında, sabunlu olan suyun zaten boşaltılması durumunda ve temiz su akmadığında ortaya çıkabilmektedir.

Samsung televizyonum hangi seri?

1 Televizyon kumandası üzerinde bulunan Menü (Home) tuşuna basın ardından Ayarlar seçeneğine giriş yapın. 2 Destek seçeneğine giriş yapın. 3 Bu Tv Hakkında seçeneğine giriş yapın. 4 Televizyonunuz ile ilgili bilgileri açılan ekrandan kontrol edebilirsiniz.

You might be interested:  Bosch Filtre Kahve Makinesi Nasıl Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

Samsung çamaşır makinesi ön yıkama nasıl yapılır?

Samsung Çamaşır makinesinde ön yıkama programını nasıl başlatabilirim?

  1. 1 Ön yıkama için deterjan ekleyin. Deterjan çekmecesinin;
  2. 2 Ana yıkama programını seçin. Giysilerin türüne ve kirlilik oranına göre uygun ana yıkama programını seçin.
  3. 3 Ön yıkama seçeneğini seçin.
  4. 4 Programı başlatın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *