Lg Çamaşır Makinesi Ue Hatası Ne Demek?

Çamaşır makinesinde UE hatası ne demek?

UE, UB veya E4 hata kodları, çamaşır makinesi içine atılan çamaşır yükünün dengesiz olduğu durumlarda meydana gelmektedir. Bornoz ya da kot gibi yalnızca bir ürünün yıkanması gerekiyorsa, makine iyi sıkma yapamayabilir ve gösterge penceresinde “ UE / UB” hata mesajı gösterilir. Bu durumda yükü dengeleyin.

LG çamaşır makinesi de hatası ne demek?

DE hata kodu Drenaj yolu tıkanmış (drenaj sistemi). Elektronik kontrol cihazı arızalıdır.

LG makinada UE ne demek?

LG çamaşır makinesi UE hata kodu ile çamaşır makinesinde sıkma arızası olduğu anlaşılmaktadır.

LG çamaşır makinesinde 1e ne demek?

Eğer LG çamaşır makinesi İE hatası alıyorsanız, çamaşır makinenizin su giriş hortumu/su besleme hortumunda bulunan filtrede tıkanıklık meydana gelmiştir ve bunu temizlemeniz gerekir.

Çamaşır makinesinde E harfi ne demek?

Çamaşır makinenizi yeniden çalışır hale getirmek için takip etmeniz gereken 3 adım. Bosch çamaşır makinesinin gösterge panelinde görüntülenen E18 kodu, makinenin atık suyu tahliye edemediğini gösterir. Atık suyun tahliye edilememesinin nedenleri pompanın tıkanması veya tahliye hortumunun bükülmüş olması olabilir.

Samsung UE ne demek?

Samsung. Kod 1: ” UE “, LED arka aydınlatmaya sahip LCD TV ‘leri işaret ediyor. “LE” olarak adlandırılan cihazlar ise CCFL arka aydınlatmaya sahip LCD TV ‘leri temsil ediyor. “PS” ise plazma ekrana sahip bir TV anlamına geliyor. Kod 2: Bu sayı, ekranın köşeden köşeye olan boyutunu inç olarak veriyor.

You might be interested:  Tomografi Makinesi Nasıl Çalışır?(Çözüm bulundu)

LG klimada CH ne demek?

( CH )02- Giriş boru sensörü hatası. ( CH )03- Haberleşme (iç –kablolu kumanda arası). Klimanız’da her hangi bir arıza varsa Küçükçekmece Lg Klima Servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LG çamaşır makinesi CD ne demek?

Cd, serin kurutma anlamına gelir.

LG çamaşır makinesi kazan temizleme nasıl yapılır?

Önce tamburun içindeki boşluk incelenerek makinede hiçbir şey kalmaz. Kapıyı kapatın ve suya erişime izin verin. “Başlat” a basarak makineyi açın. Ardından ya yıldız işaretli düğmeyi 3 saniye basılı tutun ve başlatın ya da ilk ön yıkamayı ve ardından ana yıkamayı programlayın.

LG çamaşır makinesi Le hatası nasıl giderilir?

1. Makinayı kapatmak için güç tuşuna basın. 2. 10 saniye boyunca sigortayı kapatın. Eğer LE görüntüsü tekrar oluşursa, servis çağırın.

Çamaşır makinesinde le ne demek?

Çamaşır makinesinde bulunan su kaçağı sensörü bir su kaçağı algıladığı zaman çamaşır makinesinin ekranında LE hata kodu görünür.

LG çamaşır makinesi CL ne demek?

CL veya CHILD LOCK özelliğinin AÇIK ve aktif olduğunu gösterir. YENİ LG ÖN YÜK PULLARINDA CL KODUNU KAPATMAK İÇİN: LG çamaşır makinenizdeki ÇOCUK KİLİDİNİ KAPATMAK için, ÇOCUK KİLİDİ ​​düğmesini 3 ila 5 saniye basılı tutun. Yıkayıcıda artık ÇOCUK KİLİDİ ​​modu DEVRE DIŞI olmalıdır ve tüm düğmeler düzgün çalışacaktır.

Çamaşır makinesi su boşaltmıyor neden?

Makinada bulunan tahliye pompa motorunun özelliğini kaybetmiş veya yıpranmış olması. Pompa filtresinin tıkanmasından meydana gelen sebepler. Eğer pompa filtresi tıkanmış ise mutlaka temizlenmesi gerekir. Eğer filtrede eskime var ise filtre değiştirilmeden sorun çözülmeyecektir.

LG bulaşık makinesi E1 hatası nedir?

LG Bulaşık Makinesi E1 Hata Kodu: E1 hata kodu ünitede bir sızıntı olabileceği anlamına gelir. Bu sızıntılar, yanlış bulaşık makinesi kurulumu, yanlış deterjan veya bulaşıkların yanlış yüklenmesinin bir sonucudur. 1 – Tahliye hortumunu kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *