Lg Çamaşır Makinesi Smart Diagnosis Nasıl Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Smart Diagnosis ne işe yarar?

LG’nin Akıllı Teşhis / Smart Diagnosis özelliği sayesinde beyaz eşya ürünlerinde herhangi bir problem olması durumunda makine sahibinin tek yapması gereken çağrı merkezini aramak ve makinedeki teşhis düğmesine basmak oluyor.

LG ThinQ uygulaması nasıl kullanılır?

Beyaz eşyanızın üzerindeki “Wi-Fi” düğmesini 3 saniye basılı tutun. ThinQ uygulaması üzerinden beyaz eşyanızın Wi-Fi ağını seçin. Beyaz eşyanızı akıllı telefonunuzdan kontrol edin. LG ThinQ uygulamasını açın ve giriş yapın.

LG al ThinQ ne demek?

# Sesli Bilgi Araması Akıllı AI ThinQ teknolojisi ile televizyonunuzu evinizdeki yaşamın merkezi haline getirin. LG ThinQ, Türkçe destekli akıllı ses tanıma özelliğiyle Ev IoT ekosisteminizi uzaktan kumanda gerekmez.

LG çamaşır makinesi kazan temizleme nasıl yapılır?

Önce tamburun içindeki boşluk incelenerek makinede hiçbir şey kalmaz. Kapıyı kapatın ve suya erişime izin verin. “Başlat” a basarak makineyi açın. Ardından ya yıldız işaretli düğmeyi 3 saniye basılı tutun ve başlatın ya da ilk ön yıkamayı ve ardından ana yıkamayı programlayın.

Huawei Smart Diagnosis nedir?

HUAWEI cihazlarınızdaki hataları bulun ve düzeltin HUAWEI Smart Diagnosis kullanıcıları için oldukça faydalı olması için Huawei cihazlar içerisinde oluşturulmuş çok faydalı bir araçtır. Bu servis aracılığıyla cihazınızdaki çok sayıda farklı kaydın durumunu saniyeler içerisinde doğrulayabilirsiniz.

Akıllı Teşhis ne demek?

Akıllı Teşhis, istediğiniz yerde istediğiniz zaman yaygın telefon sorunlarını kolayca bulup çözmenizi sağlar. Akıllı telefon, sorunları belirleyip ilgili çözümleri sağlamak üzere otomatik olarak kendi kendine tanılama işlemini gerçekleştirir.

You might be interested:  Türkiye'ye Ilk Fotoğraf Makinesi Ne Zaman Geldi?(Soru)

LG WiFi Direct nedir?

Wi-Fi Direct; WiFi cihazlar arasındaki bağlantıyı destekler, WiFi fonksiyonuyla TV’yi modem olmadan bu cihazlara bağlar (akıllı telefon, tablet PC, vb.). Bu fonksiyonla, içerik paylaşımını kullanabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kazan temizleme için ne kullanılır?

Tıkanıklık ve kireç temizliğinde sıklıkla kullanılan karbonat ve sirke karışımı iyi bir seçenek olabilir. Yarım su bardağı karbonat ve yarım litre beyaz sirkeyi karıştırarak çamaşır makinesi kazan temizleme tozu niyetine makinenizin deterjan haznesine ekleyebilir ve makinenizi çalıştırabilirsiniz.

Arçelik çamaşır makinesi kazan temizleme programı ne işe yarar?

Makinenin daha verimli kullanılabilmesi için düzenli olarak yüksek sıcaklıkta ve çamaşır koymadan bir yıkama işlemi yapılmalıdır. Bu işleme ” kazan temizleme ” adı verilir. Yapacağınız bu boş yıkama işlemi, kazan içindeki kir ve bakterilerin yok edilmesini sağlar.

Quick Shine kazan temizleme tozu nasıl kullanılır?

Quick & Shine Profesyonel Ev Temizliği Çamaşır Makinesi Kazan Temizleme Tozu

  1. Paketin tamamını makinenin iki numaralı deterjan gözüne boşaltınız.
  2. Çamaşır makinenizin en yüksek sıcaklıkta (örneğin 90°C) ön yıkamasız pamuklu programını seçin.
  3. Makinenizde ilave durulama ve ilave su fonksiyonu var ise bu fonksiyonu seçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *