Lg Çamaşır Makinesi Nasıl? (Çözünme)

LG çamaşır makineleri ne kadar?

En Popüler LG Çamaşır Makineleri

  • LG F4R5VYW0W 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi 7.199,00 TL3 satıcı
  • LG F4R3TYW3WE 1400 Devir 8 Kg Çamaşır Makinesi 5.499,00 TL8 satıcı
  • LG F4R3VYW3WE 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi 5.487,02 TL13 satıcı
  • LG F4J6VYP0W 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi 6.974,07 TL1 satıcı

LG çamaşır makinesi kaç yıl garantili?

(2) Fatura tarihi 01.09.2013 den itibaren olan buzdolabı hariç tüm LG beyaz eşya ürünleri 3 yıl Garantilidir.

LG TurboWash nedir?

Neden TurboWash ™ 360˚? LG Çamaşır Makineleri, dört çoklu püskürtme ile 360 derecelik bir yıkama kapasitesini kapsayan inverter pompalı bir 3D çoklu püskürtme kullanır. Bu teknoloji, yıkama süresini 39 dakikaya kısaltır, enerji tasarrufu sağlar ve kumaşlarınızı zarar görmemesi için korur.

Çamaşır makinesinde Bio ne demek?

Bio Fonksiyonu, deterjandaki enzimleri aktifleştirmek ve protein tabanlı lekeleri etkili bir şekilde çıkarmak için programın ilk aşamalarında suyu 4º C sıcaklığa ısıtır.

En iyi çamaşır makinesi hangisi?

5 En İyi Çamaşır Makinesi Tavsiye 2021

  • VESTEL CMI 7610 A+++ 7 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi.
  • Bosch WGA142X0TR A+++ 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi.
  • Hoover WdxOa4118ah/1-17 1400 Devir 11 kg / 8 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi.
  • Samsung WD10N644R2W/AH AddWash 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi.
You might be interested:  Bulaşık Makinesi Gider Hortumu Ne Kadar Sokulur?(Mükemmel cevap)

LG çamaşır makinesi kilitlendi nasıl açılır?

ÇOCUK KİLİDİ ​​düğmesi olmayan bazı LG çamaşır makinelerinde, ÇOCUK KİLİDİNİ AÇMAK için, TEMP ve OPTIONS düğmelerini aynı anda 3 ila 5 saniye basılı tutun. Bazı LG yıkayıcıların, WASH ve RINSE düğmeleri arasındaki kilit anahtarının üzerinde küçük bir yüzü vardır.

LG TV ler kaç yıl garantili?

LG klimalar zorunlu 2 yıl garanti kapsamı altında bulunmasının yanında cihazların ideal kullanım ömürleri 10 yıl olarak belirtilmiştir.

LG Cep Telefonu garanti süresi ne kadar?

“ LG Türkiye Garantili ” ürünlerde 2 yıl süresince, Türkiye geneline yayılmış KVK ve diğer tüm LG yetkili servislerinden garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz. 2 yıl sonrasında ise, LG yetkili servislerinden ücretli bir şekilde faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Tv’lerde garanti ne zaman başlar?

Kurulum hizmeti alınmadığı takdirde ürün garantisi fatura tarihinden itibaren başlamaktadır.

LG Twin wash nedir?

TWINWash ile aynı anda 2 farklı çamaşır makinesi bir arada. Özellikle büyük aileler ya da çamaşırlarını diğer aile bireylerinin çamaşırları e ile karıştırmak istemeyenler için dizayn edilen TWINWash, diğer rakiplerine hiç benzemiyor. LG TWINWash aslında 2 farklı çamaşır makinesinin birleşiminden oluşuyor.

LG Smart Diagnosis ne demek?

LG ‘nin Akıllı Teşhis / Smart Diagnosis özelliği sayesinde beyaz eşya ürünlerinde herhangi bir problem olması durumunda makine sahibinin tek yapması gereken çağrı merkezini aramak ve makinedeki teşhis düğmesine basmak oluyor.

LG çamaşır makinesi kazan Temizleme Programı nasıl kullanılır?

Önce tamburun içindeki boşluk incelenerek makinede hiçbir şey kalmaz. Kapıyı kapatın ve suya erişime izin verin. “Başlat” a basarak makineyi açın. Ardından ya yıldız işaretli düğmeyi 3 saniye basılı tutun ve başlatın ya da ilk ön yıkamayı ve ardından ana yıkamayı programlayın.

Beyaz çamaşırlar hangi programda yıkanır?

İpekli bir kumaş olmadığı sürece beyazları 50 veya 60 derecede yıkamak mümkün. Aynı zamanda sentetik, pamuklu ya da yünlü programlardan birini seçmek suretiyle beyazlar rahatlıkla yıkanabilir. Böylece beyazların rengi solmadan rahatlıkla ilk günkü gibi ve tertemiz şekilde kıyafetleri kullanmak mümkün olur.

You might be interested:  Fotoğraf Makinesi Ne Işe Yarar Kısaca?(En iyi çözüm)

Çamaşır makinesinde nereye ne konur?

Eğer ki kullanılan makinede bu tür bir bölme ya da göz bulunmuyor ise, sıvı deterjan ana yıkama gözüne koyulabilir. Fakat dikkat; ana yıkama gözüne sıvı deterjan konulurken makinenin su alma zamanına denk getirilmesi çok önemlidir. Önermediğimiz bir yöntem ise sıvı deterjanın ön yıkama gözüne koyulmasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *