Keysmart Çamaşır Makinesi Hangi Marka?(En iyi çözüm)

İstanbul Kartal Atalar (Rahmanlar) Bim şubesinden 15.07.2020 tarihinde satın aldığımız Keysmart (Arçelik yan ürünü) marka çamaşır makinesi 10 iş günü sözüne sadık kalmayarak ürünü 32 gün geçmesine rağmen getirmemişlerdir.

Keysmart çamaşır makinesini kim üretiyor?

Arçelik, iştiraki olan Beko Elektronik’in sahip olduğu Keysmart markasını maliyetlerden tasarruf etmek için 20 milyon YTL’ye satın aldı.

Keysmart Buzdolabı hangi markanın yan ürünü?

hangi firmanın Keysmart, 2007 yılında Arçelik tarafından iştiraki Beko’dan devralınan beyaz eşya ve bilgisayar markasıdır. Arçelik, 1953 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk’un madeni eşya üretmek üzere…

Keysmart nerede üretiliyor?

Hisselerinin yüzde 57,20’si Koç Topluluğu’na, yüzde 17,60’ı ise Burla Grubu’na aittir. Ürünlerini Türkiye’de üretmektedir.

Keysmart sahibi kim?

Arçelik A.Ş’den İMKB’ye yapılan açıklamada, şirket Yönetim Kurulunun, şirket iştiraklerinden Beko Ektronik A.Ş’nin sahibi olduğu “ Keysmart ” markası, Keysmart bayi teşkilatı ile bilişim ve iletişim teknolojileri ticareti iş biriminin, birçok markayı bünyesinde bulunduran şirketin marka, satış ve bayi teşkilatı gibi

SEG marka çamaşır makinesi kim üretiyor?

SEG Kaybedilen Çamaşır Makinesi 26 Haziran 2021 tarihinde A101 web sitesinden SEG marka (Vestel garantisinde) buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi aldım.

Bim’de çamaşır makinesi ne kadar?

Bu Pazartesi BİM ‘de Keysmart 8 KG Çamaşır Makinesi 1.899,00 Keysmart 4 Programlı Bulaşık Makinesi 1.699,00 TL.

You might be interested:  Siemens Çamaşır Makinesi Temizleyicisi Nasıl Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Keysmart hangi firmanın ürünüdür?

Arçelik A.Ş’den İMKB’ye yapılan açıklamada, şirket Yönetim Kurulunun, şirket iştiraklerinden Beko Ektronik A.Ş’nin sahibi olduğu ” Keysmart ” markası, Keysmart bayi teşkilatı ile bilişim ve iletişim teknolojileri ticareti iş biriminin, birçok markayı bünyesinde bulunduran şirketin marka, satış ve bayi teşkilatı gibi

SEG Buzdolabı hangi markanın yan ürünü?

Vestel ( SEG ) Snf 4500 No Frost buzdolabını getiren yetkili servis çalışanları maske ve eldiven takmaları zorunlu olduğu halde hiçbirini takmayarak pandeminin tekrar arttığı bir dönemde sürekli öksürerek ürününü getirdi.

SEG hangi markanın yan ürünü?

Vestel, Vestel Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş. tarafından üretimi yapılan ana marka. Regal, Rusya’da da satılan bir Türk markası SEG, Rusya’da da satılan bir Alman markası

Keysmart servisi kim?

Keysmart müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 888.

Keysmart ankastre set bime ne zaman gelecek?

15 Temmuz 2020 Çarşamba’dan itibaren BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Keysmart Cam Ankastre Set vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Keysmart ne demek?

iki elektrik kesintisinde şanzımanı dağıtan bir adsl modem markası..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *