Jetmatic Bulaşık Makinesi Ne Demek?(Doğru cevap)

Beyaz veya çelik kaplama model alternatifleri bulunan jetMatic serisi bulaşık makineleri performans, otomasyon ve hızı bir araya getiriyor. Her fonksiyonunda son teknolojiyi barındıran seri aynı zamanda fısıltı sessizliğinde çalışarak dünyanın en sessiz bulaşık makinesi olma ünvanını da taşıyor.

Bulaşık makinesi 3h ne demek?

Çocuk kilidi iptal olunca 3h (yıkama) lambası 2 kez yanıp söner.

Solo tipi bulaşık makinesi ne demek?

Solo bulaşık makineleri ise yeterli alana sahip olduğunuz her yere esnek şekilde yerleştirebileceğiniz beyaz eşyalardır. Bazı modeller mutfak tezgahının altındaki belirli bir boşluğa da kurulabilir.

Variospeedplus ne demek?

* Siemens bulaşık makinelerinde bulunan VarioSpeed özelliği ile su miktarı, yıkama ısısı ve püskürtme basıncını arttırarak yıkama süresini %50’ye varan oranda kısaltır. * Bu özellik ile ısıtılan yıkama suyunun enerjisi, bir sonraki yıkama aşamasındaki suyun ısıtılması için kullanılır.

3 programlı bulaşık makinesi ne demek?

Bu seçilen dereceler sayesinde bulaşıklarınız kirden tamamen arınır ve parlak bir şekilde görünür. 3 programlı bulaşık makinesi ne demek merak ediyor olabilirsiniz. Bu cihaz, farklı derece ve dakika programlaması yapabilen ve 3 adet ayarı bulunan bir beyaz eşya türüdür.

You might be interested:  Türk Kahve Makinesi Ile Kahve Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Çamaşır makinesi 1h ne demek?

! Başlamış olan bir yıkama çevrimini iptal etmek istiyorsanız, düğmesini basılı tutun. Çevrim durdurulacak ve makine kapanacaktır. İlk basışta 9′ ikonu, ikinci basışta 30′ ikonu ve üçüncü basışta ise 1h ikonu yanar.

Bulaşık makinesinde ff ne demek?

Vestel Bulaşık Makinesi FE arızası: Bulaşık makinenizin ekranındaki yıkama / kurutma, bitti ve başla / beklet veya yıkama, durulama, kurutma, bitti ve başla ışıkları yanıyorsa bu FE arızası demektir. Makinanızda bu hata varsa elektronik kart arızalı demektir.

Bulaşık makinesi en fazla kaç programlı olmalı?

Üç programda ekspres (hızlı) bir saatte yıkama özelliği var. Benim bu yüzden tavsiyem, bütçeniz kısıtlıysa üç program almanızdır.

Bulaşık makinesinde kapasite ne demek?

Kapasite: Bir yıkamada kaç kişilik bulaşık yıkayabildiğini gösterir.

Bulaşık makinesi alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Bulaşık makinesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?

  1. Enerji sınıfı: Satın almak isteyeceğiniz makinenin etiketinde ilk gözünüze çarpacak şey enerji tasarrufu.
  2. Yıllık su ve elektrik harcama oranı: KWH ve litre cinsinden hesaplanan bu harcamalar ne kadar düşükse bulaşık makineniz o kadar tasarruf eder.

VarioDrawer ne demek?

VarioDrawer: Çatal bıçak takımı gibi küçük mutfak eşyalarınıza uygun 3. sepeti ile bulaşık makinenizde yüksek düzeyde esneklik sağlanır. Rackmatic: Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet.

Steam Wash ne demek?

Steam Wash Teknolojisi Yoğun kirli bulaşıklarınızın ideal temizlik seviyesine daha kolay ulaşmasını sağlayan bu program, bulaşıklarınıza önce yoğun buhar vererek, zorlu kirlerinizin yumaşamasını sağlar.

Bulaşık makinesi on yıkama nedir?

Ön Yıkama; Çıkması zor olan lekeler ve çok yağlı mutfak eşyaları için makinelerde ön yıkama programı uygulanıp daha temiz bir sonuç elde edilmeye çalışılmaktadır.

Bulaşık makinesi Eko programı ne ise yarar?

Çamaşır ve bulaşık makinaları en kayda değer enerji oranını suyu ısıtmak için kullanmakta. Kullanılan enerjinin ortalama yüzde 70’i suyu ısıtmaya harcanmaktadır. Eko programlarda ise suyu 60 derece yerine 40 dereceye çıkarırsınız. Yani suyu ısıtmak için harcanan enerjiden kısarsınız.

You might be interested:  Profilo Bulaşık Makinesi Resetleme Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Arçelik’te 3 programlı bulaşık makinasının fiyatı ne kadar?

243,77 TL ‘den başlayan taksit seçenekleri!

2 programlı bulaşık makinesi fiyatları ne kadar?

2 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

  • %16. Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık Makinesi. 2.537,06 TL4 fiyat varTüm Fiyatlar.
  • Windsor WS 3214 2 Programlı Bulaşık Makinesi. 2.874,24 TL3 fiyat varTüm Fiyatlar.
  • Vestel BM 2101 2 Programlı Bulaşık Makinesi. 4.319,00 TL5 fiyat varTüm Fiyatlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *