Izla Sir Ağda Makinesi Nasıl Kullanılır?(Mükemmel cevap)

IZLA ağda nasıl kullanılır?

​Kullanımı çok pratik olan granül ağdayı istenilen miktarda ağda ısıtıcısında tamamı erinceye kadar ısıtınız.

  1. Ağdayı bal kıvamına gelinceye kadar soğumaya bırakınız.
  2. Ağda yapılacak bölgenin kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz.
  3. Ağdayı tüyleri çıkış yönünde 1mm kalınlıkta sürünüz.

Pembe Boncuk ağda nerelerde kullanılır?

Tüm vücutta kullanılabilir. Pembe Pudralı İnci Ağda; Çok hassas ciltler ve özel bölgeler içindir. Yüz ve bikini bölgesinde kullanılabilir. Pudra içeriği ile yumuşak çekiş sağlar.

Konserve Sir ağda Makinesi nasıl kullanılır?

Konserve ağda kullanımı: Sir ağda tamamen eriyinceye kadar ısıtılır. Iyice karıştırılır ve spatula ile tüylerin çıkış yönüne sürülür. Üzerine ağda bezi yapıştırılıp tüylerin çıkış yönünün tersine çekilir. Işlem bittikten sonra ağda yaptığınız bölgeyi sir ağda yağı ile temizleyiniz.

Sir ağda makinesi nasıl kullanilir?

Sesu Roll On Sir Ağda ‘yı setten çıkan makinenin iç kısmına yerleştirip, makineyi fişe takarak, ısıtmanız gerekiyor. Yani ağda kartuş şeklinde kutuda bulunuyor. Kartuşu makineye taktıktan sonra makineyi fişe takıp, 15 dakika ağdanın ısınmasını beklediğinizde, ağda kullanıma hazır hale gelmiş oluyor.

Kalıp Sir ağda nedir?

Kalıp Ağda Nedir? Pürüzsüz bir cilt için elverişli olan kalıp ağda özel tasarlanmış olan rol on başlığı olan özel bir ağda türüdür. Özel olarak tasarlanmış olan bu ağda türünde, rol on başlık ağda uygulaması yaparken kolay sürülebilme özelliği taşır.

You might be interested:  Gravür Makinesi Nasıl Kullanılır?(Mükemmel cevap)

Granül Sir ağda nedir?

Hazır ağda kitlerinden çok daha fazla avantaja sahip olan granül ağdalar, küçük tanecikleri sayesinde sadece ihtiyaç duyulan miktarda kullanılıyor. Bu da ağda kağıdı, ağda ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Hazır ağda kitlerinde bulunan ağdalar sürekli ısınıp soğudukları için yapıları bir süre sonra bozuluyor.

Siyah boncuk ağda nerelerde kullanılır?

Bezsiz kullanılır. Özellikle yüz, koltuk altı ve bikini bölgesi için tavsiye edilir. • En kısa tüyleri dahi alır. Düzenli kullanıldığında tüyler daha seyrek ve geç çıkar.

Boncuk ağda ile özel bölge nasıl alınır?

Ağda ısıtıcısına bir miktar ağda koyup erittiğiniz boncuk ağdayı ilgili bölgeden tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekerek rahatlıkla teninizden ayırabilirsiniz. Bez ya da farklı bir çıkarma malzemesi gerektirmeyen boncuk ağda elinizle rahatlıkla soyulabilir.

Boncuk ağda kullanışlı mı?

Ayrıca boncuk ağda, kullanıldıkça kıl köklerinin azalmasında ciddi olarak yardımcı olmaktadır. Boncuk ağdanın diğerlerine göre hem pratik olduğu hem de neredeyse hiç acı hissettirmediği biliniyor. Hassas cilde sahip olan kişilerde kullanıldığı zaman, diğer ağdalar gibi tahriş yapmadığı gibi etkili sonuçlar vermektedir.

Vi Vet Sir ağda Nasıl Kullanılır?

Makinenin üzerinde bulunan ısı yara düğmesini ağdanın hızlı bir şekilde hazır hale gelmesi için saat yönüne doğru çevirerek 90 dereceye getiriniz. Belli bir süre sonra ağda yumuşamaya başladığında ısı değerini düşürünüz ve ağda ısısını teni yakmayacak şekilde ayarlayınız.

Cezve Sir ağda nasıl kullanılır?

Cezve ağda, kendi saplı cezvesinde direk kısık ateş üzerinde macun kıvamında ısıtılır. Spatula ile uygun bir şekilde sürülür,10-30 sn içinde kurur ve el ile çekilir. Uygulama sonrası Temizleme mendili ile temizlenir. Bezsiz kullanılır.

Ağda ne kadar ısıtılır ne kadar bekletilir?

Ağda ısıtıcısı iyice ısındığında içerisine 3 yemek kaşığı boncuk ağda konur. Boncuk ağdaların 15-20 dk bekletilmesi önerilir.

You might be interested:  Bulaşık Makinesi Tuzu Nereye Dökülür?(Çözülmüş)

Sir ağda kartuşu nasıl kullanılır?

Nasıl kullanılır: Kartuş ısıtıcı makinenin içerisine 1 adet kartuş ağda yerleştirip cihazı fişe takın. 40-45 dakika ısınmasını bekledikten sonra uygulamaya başlayabilirsiniz. Cildinize sürmeden önce 3 defa ağda bezine sürünüz. Bu sayede daha kolay sürülüm sağlarsınız.

Platonik sir ağda ısıtıcı nasıl kullanılır?

Platonik Bitkisel Naturel Sir Ağda Kullanımı: Plastik kap içerisindeki sir ağdayı, sıcak su dolu bir kap içerisinde, sürülecek kıvama gelinceye kadar kaynatınız. Ağda eridikten sonra bir kenara alıp sıcaklığını test ederek spatula yardımı ile ince bir tabaka halinde tüylerin yatış yönüne doğru sürünüz.

Smoothly ağda makinesi nasil kullanilir?

Kullanım şekli: Isıtıcı cihazınızı fişe takınız. 1 adet Kalıp Boncuk Ağda ‘yı ısıtıcı cihaza koyun veya kabından çıkararak cihazın içerisine koyun. Erimesini bekleyin. Bal kıvamı aldıktan sonra uygulama yapacağınız bölgeye kalın bir sürüm yapınız. Kıllarınızın çıkma yönüne doğru sürünüz. 10-15 sn. soğumasını bekleyiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *