Hoover Kurutmalı Çamaşır Makinesi Nasıl Çalışır?(EN iyi 5 ipucu)

All in One çamaşır makinesi ne demek?

All in One tüm renkleri bir arada yıkayarak ev işlerinde kadınlara yardımcı oluyor. Tek seferde bütün çamaşırlarınızı yıkayarak zamandan ve paradan tasarruf ettiriyor. Bir günde ayrı ayrı çamaşır yıkamak yerine tek seferde işlerinizi tamamlayıp kendinize daha çok zaman ayırabiliyorsunuz.

Hoover Çamaşır Makinesi resetleme nasıl yapılır?

Yıkayıcıyı kapatmak için GÜÇ düğmesine basın. Yıkayıcıyı elektrik prizinden çıkarın veya üniteye giden devre kesiciyi kapatın. Güç devre dışıyken, BAŞLAT/DURDUR düğmesini 5 saniye basılı tutun. Yıkayıcıyı tekrar takın veya devre kesiciyi tekrar açın.

Hoover One Touch nedir?

Hoover, çamaşırlarınızın iyiliği için en akıllı çözümü sunar: One Touch, NFC teknolojisi ile bağlantı ve yenilikçi Uygulama. Sadece Hoover Wizard APP uygulamasını indirip akıllı telefonunuzu makineye yaklaştırarak çamaşır yıkama ufkunuzu genişletin ve ihtiyacınızı karşılayacak en uygun yıkama tipini bulun.

Hoover Çamaşır Makinesi E03 hatası nasıl düzeltilir?

İki dakika içinde suyu boşaltmazsa makinanız arıza olarak algılar ve ekranda E03 hatası çıkar. Bu hatayı görüyorsanız ilk yapmanız gereken makinanızın altında bulunan pompa motoruna bir şey kaçıp kaçmadığını kontrol etmektir pompa kapağını saat yönünün tersine doğru çevirerek açın.

Hoover marka kimin?

Hoover markası Candy Group’a ait uluslararası markalar arasında yer alıyor. 1945 yılında İtalya’da Fumagalli Ailesi’nin yönetimi ile faaliyete başlayan marka, dayanıklı tüketim malları alanında 7 farklı ülkede 9 fabrikada üretimini sürdürüyor.

You might be interested:  Hangi Siemens Çamaşır Makinesi?(Doğru cevap)

Hoover Çamaşır Makinesi kaç kilo?

Yük kapasitesi 7 kg’dan başlayan Hoover çamaşır makinesi modelleri arasında yük kapasitesi 13 kg olan tasarımlar performansı ile öne çıkıyor.

Hoover Çamaşır Makinesi e13 hatası nedir?

-NTC sensörü Parçalarından herhangi birisinde arıza olduğunu gösterir. Eğer böyle bir durum söz konusuysa mutlaka çamaşır makinesi için profesyonel Hoover servisine başvurulmalıdır.

Hoover aktif buhar ne ise yarar?

Aktif buhar özelliği, çamaşırlarınız için nem seviyesini en uygun hale getirir. 3 farklı yoğunluk seviyesinden birini tercih ederek kuru veya ıslak kıyafetleriniz için aktif buhar özelliğinden yararlanabilirsiniz. İdeal nem seviyesi çamaşırlarınızın kırışıklarını azaltır ve kolay ütülenme sağlar.

NFC nedir çamaşır makinesi?

NFC desteği sayesinde akıllı telefonumuz ile cihazımıza uygun farklı yıkama programları indirip, makinemizi tamamen öznel bir şekilde çalışmasını sağlayabiliyoruz. Gerekli olan program akıllı telefonumuza indikten sonra NFC destekli çamaşır makinemize programı yüklememiz yeterli.

Kurutma makinesi nasıl kullanılır?

Kurutulacak Giysilerin Etiketlerini Mutlaka Okuyun

  1. Çamaşır Kurutma Makinesinin Kapasitesini Görmezden Gelmeyin.
  2. Kurutulacak Giysilerin Sularının İyice Süzülmüş Olduğundan Emin Olun.
  3. Üzerinde Metal Parçalar Olan Çamaşırlara Dikkat Edin.
  4. Çamaşırlarınızı Gruplandırın.
  5. Kurutma Oranını Seçin.

Camasir makinesinde 303 ne demek?

Çamaşır makinesi E03 hatası temel olarak ısıtıcı yani rezistans arızasına işaret etmektedir. Eğer Arçelik çamaşır makinesinin çalışması sırasında ekranında E03 şeklinde bir hata kodu alınıyor ise bu durum makinenin ısıtıcısının sürekli olarak devrede kaldığına işaret etmektedir.

Profilo çamaşır makinesi E03 hatası nedir?

Profilo Çamaşır Makinesi E3 Arıza Kodu– Kapı Kilidi: Profilo Yıkama Makinesi Hatası E3, makinenin kapının kapatıldığını kaydetmediği anlamına gelir. Bir sonraki adım kapı kilidindeki fişi kontrol etmektir, eğer sıkıca takılıysa, kapı kilidinizin arızalı olduğu ve değişmesi gerektiği anlamına gelir.

You might be interested:  Arçelik Telve Kahve Makinesi Nasıl Temizlenir?(Doğru cevap)

Regal Çamaşır makinesinde E03 ne demek?

E03 ARIZA KODU: Pompa motoru hatası. Çamaşır makinanızın suyu boşaltan pompa motoru suyu boşaltamadığından E03 hata kodu verir. Pompa motorunun kapağını açın ve herhangi bir çisim kaçıp kaçmadığını kontrol edin sorun yok ise pompa motorunun yenisi ile değişmesi gerekmektedir. E04 ARIZA KODU: Aşırı su hatası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *