Hangi Saç Kurutma Makinesi Daha Iyi? (Çözünme)

İşte size en iyi saç kurutma makinesi modelleri:

 • Blue House BH132HD Whitney Saç Kurutma Makinesi 2200W.
 • Etap 3200 Marathon Profesyonel Kuaför Fon Makinası
 • Grundig HD 4880 2500 Watt İyonik Saç Kurutma Makinesi.
 • Xiaomi Ionic Saç Kurfutma Fön Makinesi.
 • Philips BHD290/00 DryCare Advanced Saç Kurutma Makinesi.

Hangi saç kurutma makinesi alınmalı?

En iyi saç kurutma makineleri (TOP 5)

 • 1-Philips HP8232. 2200 W profesyonel makine güçlü bir hava akışı oluşturur.
 • 2-Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD585. 2500 W güce sahip bu makine ultra güçlü özelliğiyle kurutma süresini azaltır.
 • 3-Profilo SK8399.
 • 4-Grundig HD 9280.
 • 5-Remington AC8000 Keratin Therapy Pro.

En kaliteli saç kurutma makinesi hangisi?

Turbobella, Dyson, Ceriotti, Parlux, Elchim gibi fön makineleri tam profesyonel en iyi fön makineleridir. Profesyonel fön makineleri genelde kuaförlere satış yapan toptancılarda satılırlar.

Kuaförlerin kullandığı saç kurutma makinesi hangisi?

KUAFÖRLERİN KULLANDIĞIN FÖN MAKİNELERİ En güçlü saç kurutma makinelerine fön makinesi denir demiştik. Bu makineler basınçlı çok sıcak hava üfleyerek saç şekillendirmek için kullanılır.

Iyonlu saç kurutma makinesi ne işe yarar?

Ağız kısmından çıkan havada oluşan statik elektriği nötrleştiriyor. Bir başka deyişle saç kurutma makinesinin ağzından çıkan havada oluşan statik elektriği yok ediyor. Bu da saçlarınız için çok faydalı bir özellik sağlıyor. Çünkü elektrik saçı yıpratabiliyor, bakımsız gösterebiliyor.

You might be interested:  Çamaşır Makinesi Kokuyor Nasıl Giderilir?(Doğru cevap)

En iyi iyonlu saç kurutma makinesi hangisi?

Philips BHD290/00 DryCare Advanced Saç Kurutma Makinesi 4 Kat daha güçlü iyonik bakım ve hassas şekillendirme özellikleriyle dikkat çeken Philips BHD290, uzun ömürlü kullanabileceğiniz saç kurutma makineleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Sac kurutma makinesi alırken nelere dikkat etmeli?

1- Watt Gücüne Dikkat Edin Watt gücü yüksek cihazlar biraz daha fazla elektrik yakabilir. Ancak saçınızı düşük wattlı saç kurutma makinelerine göre daha hızlı kurutacaktır. Eğer hayatınızda saçınızı kurutmak için fazla zaman ayırmak istemiyorsanız, watt değeri yüksek olan saç kurutma makinelerini seçebilirsiniz.

Saç kurutma makinesi en fazla kaç watt olmalı?

Evinize bir fön makinesi almayı düşünüyorsanız en az 1350 Watt değerine sahip bir makine tercih edin. Ancak saçlarınız kuruysa ve kurutması zorsa 1800 – 2000 Watt değerinde bir kurutma makinesi tercih edebilirsiniz. Bu Watt değerindeki makineler saçlarınızı daha çabuk kurutmanıza yardımcı olacaktır.

2000 Watt Saç Kurutma Makinesi iyi mi?

Watt birimi makinenin motorunun ne kadar hızlı çalıştığını anlamanıza yardımcı olur. Eğer Watt değeri ne kadar yüksekse bu saçınızın o kadar çabuk kuruyacağı anlamına gelir. Eğer saçlarınız uzun ve kurutması uzun sürüyorsa 1800 – 2000 Watt değerinde bir kurutma makinesi iyi bir tercih olabilir.

Powertec Türk malı mı?

2007 yılında Beşir Saygılı tarafından Ankara’da kurulan yerli üretim Powertec, kalifiye elemanları ile Avrupa standartlarında üretim yapar.

Saç kurutma makinesi kaç lira?

Fakir Gloria 2200 W Saç Kurutma Makinesi

 • Awox Windo 2200 W Saç Kurutma Makinesi 109,00 TL20 satıcı
 • Hector Newyork Style TurboX5 Profesyonel 2400 W Saç Kurutma Makinesi 209,90 TL34 satıcı
 • Hector 3500 Turbo 2400 W Saç Kurutma Makinesi 243,00 TL29 satıcı
 • Babyliss 6613DE 2200 W Saç Kurutma Makinesi 624,90 TL13 satıcı
You might be interested:  Beko Keyf Kahve Makinesi Su Haznesi Nasıl Çıkıyor?(Soru)

Parlux hangi ülkenin?

Saç kurutma makinesi ve diğer kuaför ekipmanları üreticisi Parlux bir İtalya şirketidir. Tüm cihazları sadece İtalya’da üretilmektedir. Saç kurutma makinelerinin yanı sıra, mizampli makinesi, saç düzleştirici, bukle maşası ve saç kesme makineleri de üretilmektedir.

Fön makinesi nedir?

Saç kurutma makinesi veya fön makinesi, elektromekanik bir kurutma makinesi türüdür. Saçı kurutmak için suyun buharlaşmasını hızlandırmak için nemli saça sıcak hava üfler.

Saç kurutma makinesi büyük başlıkları ne işe yarar?

Difüzör; fön makinelerinin ucunda kullanılan başlıklardan biridir ve hava akışını yavaşlatarak, buklelerin bozulup açılmadan kurutulmasını sağlar. Difüzörler saç kurutma makinesinin uç kısmına takılır ve saçınızı ısıya direk maruz kalmadan ve zarar vermeden kurutmanızı sağlar.

Saç kurutma makinesi difüzör ne işe yarar?

Difüzör, özellikle dalgalı ve kıvırcık saçları şekillendirmek için kullanılan bir saç kurutma makinesi aparatıdır. Saç kurutma makinesinin ucuna takıldığında, bu bölümden yayılan ısıyı eşit şekilde dağıtır. Kısacası difüzör yalnızca saçlarınızı kuruturken kullanabileceğiniz bir aparattır.

Saç kurutma makinesi zararlı mı?

Saç kurutma makineleri kafaya çok yakın tutulduğundan dolayı çok yoğun ve doğrudan bir elektromanyetik radyasyon yayıyor. Elektromanyetik radyasyon başta bağışıklık sistemini olumsuz yönde etkilediği gibi çeşitli kanser hastalıklarına da davetiye çıkarıyor.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *