Çamaşır Makinesi Express Ne Demek?

Ekpres Program ile çamaşır makineniz az kirli, günlük, pamuklu çamaşırlarınızı 28 dakika gibi kısa sürede mükemmel şekilde yıkar.

Ekspres yıkama ne demek?

Ekspres 15/30 yıkama programları az kirli çamaşırları en hassas şekilde sadece 15 ya da 30 dakika gibi kısa bir zamanda yıkamanızı sağlar.

Beko çamaşır makinesi Express 14 ne demek?

Beko ‘nun 14 dakikada çamaşır yıkayan makinesinde Express 14, Bebek programı, akıllı program, yünlü program, memory fonksiyonu, yorgan programı, buhar destekli havalandırma programı ve kırışık azaltma programı gibi özellikler bulunuyor.

Çamaşır makinesinde hızlı program nedir?

Hızlı yıkama programları Birçok çamaşır makinesi hızlı yıkama programlarına sahip. Bu programlar sayesinde çamaşırlarınızı 15-30 dakika gibi kısa bir sürede yıkamak mümkün. Sentetik programda çamaşırların daha az zarar görmesi için sıkma işlemi de daha düşük seviyede tutuluyor.

Çamaşır makinesi Refresh programı ne ise yarar?

Bosch çamaşır makinelerinde bulunan ActiveOxygen Refresh programı, çamaşırlarınızı havalandırarak tazeler. Size de tazelenmiş giysilerinizi gönül rahatlığıyla giymek kalır. ActiveOxygen Refresh programı, çamaşırlarınızı 45 dakikada su ve deterjan kullanmadan ozon jeneratöründen sağlanan soğuk buhar ile havalandırır.

Arçelik Çamaşır Makinesi zaman geciktirme nasıl yapılır?

1. Kapa€› aç›n, çamaş›rlar› yerleştirin ve deterjan doldurun. 2.Y›kama program›n›, s›cakl›€›, s›kma h›z›n› ve gerekirse ek fonksiyonlar› ayarlay›n. 3. Zaman geciktirme tuşuna (15) basarak istediğiniz geciktirmeyi ayarlayın.

You might be interested:  Sır Bulaşık Makinesi Temizleyici Nasıl Kullanılır?(Mükemmel cevap)

Narin de ne yıkanır?

Narin çamaşırları makinede yıkamak Sütyen, dantelli iç çamaşırı, ipek, saten gibi giysilerinizi elde ya da mutlaka hassas programda ve sıkma yaptırmadan yıkayın.

Arçelik çamaşır makinesi hızlı 14 ne demek?

– Hızlı 14 programı, hemen yıkanması gereken birkaç parça, yaklaşık 2 kg az kirli çamaşırı, 30oC’de 14 dakikada yıkayıp kurutmaya hazır hale getirir. – Hızlı ve Günlük Programı, az veya normal kirli çamaşırları 0-90 oC sıcaklık aralığında, 28 ila 88 dakika sürede yıkayabilir.

Bulaşık makinesinde Ekspres ne demek?

Ekonomik yıkama programı ise normal seviyede kirlenmiş bulaşıkları yıkarken daha tasarruflu kullanım sunuyor ve kirli bulaşıklar için kuvvetli yıkama programı, tek seferde yağlı ve zorlu lekelere sahip bulaşıkları temizliyor. ” Express 40 dakika” yıkama programı ise sadece 40 dakikada bulaşıkları yıkayarak hızlı çalışma

Ekspres olmak ne demektir?

ekspres. İvedilikle, çabuk yapılan.

Hizli yikama ne demek?

Acil çıkış: Hızlı yıkama Özellikle büyük şehirlerde en fazla kullanılan çamaşır makinesi programlarından olan hızlı yıkama modu, kıyafetleri 15-45 dakika gibi bir sürede hızlıca temizleyebiliyor. Ancak bu kadar kısa sürede çamaşırların yıkanmasının çeşitli handikapları da bulunuyor.

Kısa program kaç derece?

Genelde eğer kısa program ile yıkanıyorsa 30 derecede yıkamak yeterlidir. Ancak diğer programlar üzerinden de renkler yıkanabilir ve bunun için 40 derece en ideal yıkama suresidir.

Beyaz çamaşırlar hangi programda yıkanır?

İpekli bir kumaş olmadığı sürece beyazları 50 veya 60 derecede yıkamak mümkün. Aynı zamanda sentetik, pamuklu ya da yünlü programlardan birini seçmek suretiyle beyazlar rahatlıkla yıkanabilir. Böylece beyazların rengi solmadan rahatlıkla ilk günkü gibi ve tertemiz şekilde kıyafetleri kullanmak mümkün olur.

Çamaşır makinesi elde yıkama programı nedir?

hassas kumaşa * sahip çamaşırları yıkayabilmenize imkan sağlayan fonksiyondur.

You might be interested:  Bulaşık Makinesi Kokuyor Ne Yapabilirim?(EN iyi 5 ipucu)

Aktif 40 kaç dakika?

Bu program yaklaşık 15 dakika sürer ve özellikle az kirlenmiş günlük kıyafetlerinizi yıkamak için uygundur.

Makinada A Programı Nedir?

A: Ön yıkamalı pamuklu program (ön yıkama, ana yıkama, 3 durulama, sıkma) B: On yıkamasız pamuklu program (ana yıkama, 3 durulama, sıkma) X: Kısa pamuklu program (ana yıkama, 3 durulama, sıkma) M: Mini pamuklu program (ana yıkama, 3 durulama, sıkma) C: Sikma programi y Durulamo Yumuaho Page 14 A, B, X ve M programları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *