Bosch Çamaşır Makinesi Nasıl Açılır?(En iyi çözüm)

Bosch çamaşır makinesi kilit işareti nedir?

İşte detaylar: Bosch çamaşır makinesindeki anahtar işareti, işaretten de anlaşılacağı üzere makinenin kendini kilitlediği anlamına gelir. Bu kilidi kaldırmak için makinenin menü ekranındaki “Sıkma Devri” tuşuyla “Kalan Süre” tuşuna aynı anda iki parmağınızla basmanız gerekiyor.

Bosch çamaşır makinesi anahtar işareti ne demek?

Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde anahtar sembolü görünür ve makinenin butonları devre dışı bırakılır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun. Gösterge ekranındaki anahtar sembolü de kaybolacak.

Bosch çamaşır makinesinin F57 hatası nın sebebi nedir?

F57 hatası, cihazın elektronik kartının arızalanmasının kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Elektronik kartın tamiri mümkün olmadığı için ve oldukça pahalı bir parça olmasından da kaynaklı olarak yeni bir ürün alınması tavsiye edilmektedir.

Bosch çamaşır makinesi kapak yönü değişir mi?

Çamaşır makinesinin kapağı ters yönde açılması için ters tarafa çevrilemez. Çamaşır makinesi kapağının açılma yönü, taşınması mümkün olmayan makine içindeki elektrikli parçalar nedeniyle değiştirilemez.

Çamaşır makinesi neden köpük yapar?

Makineye elle yıkamaya uygun ya da aşırı miktarda deterjan konmuş olabilir. Makineye birkaç kez su aldırıp boşaltarak deterjanı makineden temizleyebilirsiniz. Bazı deterjan firmaları deterjanlarındaki köpük kırıcı oranını düşük tutmuş olabilir ve bu durum fazla köpüklenmeye neden olabilir.

You might be interested:  Fairy Sıvı Bulaşık Makinesi Deterjanı Nasıl Kullanılır?(Doğru cevap)

Bosch wga142x0tr nasıl kullanılır?

Güvenli kullanım Cihazın kullanım sırasında güvenlik ile ilgili uyarılara dikkat ediniz. UYARI ‒ Elektrik çarpma tehlikesi! Kendisi veya şebeke bağlantı kablosu hasar görmüş olan bir cihaz tehlikelidir.

Siemens çamaşır makinesi anahtar işareti ne demek?

Siemens çamaşır makinenizin gelişmiş bir dokunmatik ekranı varsa alt kısmında da bir anahtar sembolü ve “3 saniyelik” aydınlatmalı kare bir buton da olmalıdır. Butona üç saniye boyunca bastıktan sonra buton kararacak ve bir bip sesi duyacaksınız bu ses, çocuk kilidinin devre dışı bırakıldığı anlamına gelmektedir.

LG çamaşır makinesi kilitlendi nasıl açılır?

ÇOCUK KİLİDİ ​​düğmesi olmayan bazı LG çamaşır makinelerinde, ÇOCUK KİLİDİNİ AÇMAK için, TEMP ve OPTIONS düğmelerini aynı anda 3 ila 5 saniye basılı tutun. Bazı LG yıkayıcıların, WASH ve RINSE düğmeleri arasındaki kilit anahtarının üzerinde küçük bir yüzü vardır.

Bosch CL ne demek?

Bosch çamaşır makinelerinde çocuk kilidi özelliği bulunur. Bazen çocuk kilidi yanlışlıkla etkinleştirilebilir ve çamaşır makinesinin çalışmasını engelleyebilir. Bazı çamaşır makinelerinin gösterge panellerinde kilidin etkin olması halinde “ CL ” sembolü görüntülenir.

Siemens F57 ne demek?

Siemens Çamaşır Makinesi F57 Arızası! Siemens çamaşır makinemizin F57 arızası verdi, servise bildirdiğimizde motor kartı arızası olduğu bildirildi. Voltaj dalgalanmasından kaynaklanabilir dendi. Evdeki hiçbir cihazın arızalanmayıp sadece çamaşır makinesinin arızalanması bu varsayımı çürütüyor.

Siemens çamaşır makineleri ne kadar?

En Popüler Siemens Çamaşır Makineleri

  • Siemens WM14XM8XTR 1400 Devir 10 kg Gri Çamaşır Makinesi 15.683,00 TL5 satıcı
  • Siemens WG52A2XVTR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi 8.633,00 TL10 satıcı
  • Siemens WM12UT90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi 6.250,00 TL6 satıcı

VarioPerfect ne demek?

VarioPerfect: Daha hızlı veya verimli yıkama.

You might be interested:  Tost Makinesi Termostat Ayarı Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

Beko çamaşır makinesi kapak yönü değişir mi?

Değiştirilebilir kapak yönü özelliği ile makinenizin yükleme kapağı ters yöne açılabilecek şekilde ayarlanabilir.

Bosch çamaşır makinesi e36 hatası nasıl giderilir?

Fişi çekin ve alttaki tahliye pompası filtresini çıkarın. Ardından makineyi dışarı çekin ve yaklaşık 45 derece öne doğru eğin. Ardından tahliye pompası filtresini temizleyin ve tahliye hortumunu kontrol edin, tıkalıysa temizleyin. Şimdi yaklaşık 30 dakika sonra her şeyi yeniden bağlayın ve tekrar takın.

Bosch kurutma makinesi kaç dakika sürüyor?

Çelik tasarımıyla son derece şık ve zarif bir görünüme sahip olan Bosch Logixx 8 Sensitive Hava Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi, 15 dakikalık kurutma özelliğiyle de büyük zaman tasarrufu sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *