Bosch Çamaşır Makinesi E61 Hatası Nasıl Giderilir?(EN iyi 5 ipucu)

Bosch çamaşır makinesinde E61 ne demek?

Bosch Çamaşır Makinesi E61 Arıza Kodu – Kapı Kilidi Hatası: Bosch çamaşır makinesi hatası E61, kapının kilitli olduğunu, ancak açık veya acil kilit açma işleminin elle gerçekleştiğini gösterir.

Bosch çamaşır makinesi e36 hatası nasıl giderilir?

Fişi çekin ve alttaki tahliye pompası filtresini çıkarın. Ardından makineyi dışarı çekin ve yaklaşık 45 derece öne doğru eğin. Ardından tahliye pompası filtresini temizleyin ve tahliye hortumunu kontrol edin, tıkalıysa temizleyin. Şimdi yaklaşık 30 dakika sonra her şeyi yeniden bağlayın ve tekrar takın.

Bosch çamaşır makinesi E19 hatası nasıl düzeltilir?

Hata E19 / F19: ısıtma süresi aşıldı “ Hata kodu E19 / F19: ısıtma süresi aşıldı” kendi kendine düzeltilemez. Lütfen müşteri hizmetleri departmanımız ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın. Alternatif olarak online randevu servisimizi kullanın.

Bosch çamaşır makinesi F21 hatası nedir?

Bosch çamaşır makineniz F21 arıza kodu veriyorsa makinenizin motoru çalışmıyor ya da motorunda bir sorun var demektir. Bu durumda ise, makineye yeni bir motor takılarak cihaz yeniden denenir. Bosch çamaşır makinesi F21 hatası nasıl giderilir sizler için derledik.

You might be interested:  Lg Çamaşır Makinesi Beyazlar Hangi Programda Yıkanır?(Doğru cevap)

Bosch çamaşır makinelerinde E17 ne demek?

Bosh çamaşır makinelerinde en sık rastlanan hata kodları arasında yer alan E17 hata kodu, tankın su yetersizliği nedeni ile yıkamanın başlayamaması anlamına gelir. Bazı çamaşır makinesi modellerinde ise, bu sorun F17 koduna ile gösterilir.

Bosch çamaşır makinesi E32 ne demek?

Bosch çamaşır makinesi E32 hata kodu, dengesiz yükleme ve algılama fonksiyonu anlamına gelir. Bu kod, dengesiz yüklemelerin bir göstergesi olarak ekranda çıkar.

Bosch çamaşır makinesi anahtar işareti ne demek?

Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde anahtar sembolü görünür ve makinenin butonları devre dışı bırakılır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun. Gösterge ekranındaki anahtar sembolü de kaybolacak.

Bosch çamaşır makinesinde e03 ne demek?

Bosch Çamaşır Makinesi E3 Arıza Kodu– Kapı Kilidi: Bosch Yıkama Makinesi Hatası E3, makinenin kapının kapatıldığını kaydetmediği anlamına gelir. Kapının düzgün kapatılmış olduğundan emin olmak için kontrol edin. Kapı düzgün şekilde kapatılırsa, ancak hata yine de ortaya çıkıyorsa, olası diğer 2 neden olabilir.

Çamaşır makinesi neden tam sıkma yapmaz?

Makine içerisine tek parça gibi az ya da kapasitesini aşacak şekilde fazla miktarda yüklediğiniz çamaşırlar dengesiz yük oluşmasına neden olur. Tahliye hortumunun yüksekliğinin, makinenin kendi boyuna yakın olması gerekiyor. Yükseklik bu oranların altında veya üstündeyse makine sıkma işlemi yapmaz.

Çamaşır makinesi e 18 ne demek?

Bosch çamaşır makinesinin gösterge panelinde görüntülenen E18 kodu, makinenin atık suyu tahliye edemediğini gösterir. Bu kodun dışında tamburda su kaldığını da görebilirsiniz. Atık suyun tahliye edilememesinin nedenleri pompanın tıkanması veya tahliye hortumunun bükülmüş olması olabilir.

Bosch bulaşık makinesi E09 hatası nasıl düzeltilir?

E09 Hatası Çözümü Isıtma elemanını dolaşım ünitesine bağlayan kelepçeyi ve fişleri sökmeniz gerekir. Yeni ısıtıcıyı ambalajından çıkararak eski yonganın üzerine koyarak tüm talaşları kontaklara takmanız gerekir. Bu sayede sorunu çözebilirsiniz. Fakat sorun düzelmediyse yetkili servise başvurmanız gerekir.

You might be interested:  Hangi Kurutmalı Çamaşır Makinesi?(EN iyi 5 ipucu)

Bosch çamaşır makinesi F23 hatası nasıl düzeltilir?

Bosch çamaşır makinelerinde F23 hata kodunu görmüşseniz, toz haznesinin doğru bir şekilde yerleştirilip yerleştirilmediğini kontrol etmeniz gerekir ve içinden su akabilir. Bu nedenle de onu dışarı çekerek yerine oturtmaya çalışmanız gerekir.

Bosch çamaşır makinesi kömürü kaç para?

Bosch Çamaşır Makinesi Motor Kömürü – 10.59 TL + KDV.

Bosch çamaşır makinesinin F57 hatası nın sebebi nedir?

F57 hatası, cihazın elektronik kartının arızalanmasının kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Elektronik kartın tamiri mümkün olmadığı için ve oldukça pahalı bir parça olmasından da kaynaklı olarak yeni bir ürün alınması tavsiye edilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *