Bosch Çamaşır Makinesi E 35 Arızası Nasıl Giderilir?(Mükemmel cevap)

Bosch çamaşır makinesi E 35 arızası nedir?

Bosch Logixx 7 Serisi Arıza Kodları Bosch Çamaşır Makinesi E35 Arıza Kodu – Kapı Kilidi Hatası: Bosch çamaşır makinesi hatası E35, makinenin kapı kilidini açamadığını gösterir.

Bosch çamaşır makinesi e36 hatası nasıl giderilir?

Fişi çekin ve alttaki tahliye pompası filtresini çıkarın. Ardından makineyi dışarı çekin ve yaklaşık 45 derece öne doğru eğin. Ardından tahliye pompası filtresini temizleyin ve tahliye hortumunu kontrol edin, tıkalıysa temizleyin. Şimdi yaklaşık 30 dakika sonra her şeyi yeniden bağlayın ve tekrar takın.

Bosch çamaşır makinesinin F57 hatası nın sebebi nedir?

F57 hatası, cihazın elektronik kartının arızalanmasının kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Elektronik kartın tamiri mümkün olmadığı için ve oldukça pahalı bir parça olmasından da kaynaklı olarak yeni bir ürün alınması tavsiye edilmektedir.

Bosch çamaşır makinesi E19 hatası nasıl düzeltilir?

Hata E19 / F19: ısıtma süresi aşıldı “ Hata kodu E19 / F19: ısıtma süresi aşıldı” kendi kendine düzeltilemez. Lütfen müşteri hizmetleri departmanımız ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın. Alternatif olarak online randevu servisimizi kullanın.

Bosch çamaşır makinesi F23 arızası nedir?

Çamaşır makinesinde görülen F23 hatası kullanıcıya Aquastop kaçak koruma sisteminin devreye girdiğini gösterir. Bu durum ise, suyun damlama tepsisine girdiği bildirir.

You might be interested:  Çamaşır Makinesi Hangi Maddeden Yapılır?(Mükemmel cevap)

Bosch çamaşır makinesinde E harfi ne demek?

Bosch çamaşır makinesinin gösterge panelinde görüntülenen E18 kodu, makinenin atık suyu tahliye edemediğini gösterir. Bu kodun dışında tamburda su kaldığını da görebilirsiniz. Atık suyun tahliye edilememesinin nedenleri pompanın tıkanması veya tahliye hortumunun bükülmüş olması olabilir.

Bosch çamaşır makinesi anahtar işareti ne demek?

Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde anahtar sembolü görünür ve makinenin butonları devre dışı bırakılır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun. Gösterge ekranındaki anahtar sembolü de kaybolacak.

Bosch çamaşır makinesinde e03 ne demek?

Bosch Çamaşır Makinesi E3 Arıza Kodu– Kapı Kilidi: Bosch Yıkama Makinesi Hatası E3, makinenin kapının kapatıldığını kaydetmediği anlamına gelir. Kapının düzgün kapatılmış olduğundan emin olmak için kontrol edin. Kapı düzgün şekilde kapatılırsa, ancak hata yine de ortaya çıkıyorsa, olası diğer 2 neden olabilir.

Bosch çamaşır makinesi E17 arızası ne demek?

Bosch çamaşır makinesi E17 hatası nasıl giderilir detayları ile derledik. Bosch çamaşır makinelerinde sıkça görülen E17 hata kodu, tankın su temini yetersizliği sonucunda yıkamanın kolay bir şekilde başlayamaması anlamına gelir.

Siemens F57 ne demek?

Siemens Çamaşır Makinesi F57 Arızası! Siemens çamaşır makinemizin F57 arızası verdi, servise bildirdiğimizde motor kartı arızası olduğu bildirildi. Voltaj dalgalanmasından kaynaklanabilir dendi. Evdeki hiçbir cihazın arızalanmayıp sadece çamaşır makinesinin arızalanması bu varsayımı çürütüyor.

Siemens çamaşır makineleri ne kadar?

En Popüler Siemens Çamaşır Makineleri

  • Siemens WM14XM8XTR 1400 Devir 10 kg Gri Çamaşır Makinesi 15.683,00 TL5 satıcı
  • Siemens WG52A2XVTR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi 8.633,00 TL10 satıcı
  • Siemens WM12UT90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi 6.250,00 TL6 satıcı

VarioPerfect ne demek?

VarioPerfect: Daha hızlı veya verimli yıkama.

You might be interested:  Tıkalı Bosch Bulaşık Makinesi Nasıl Açılır?(Doğru cevap)

Bosch bulaşık makinesi E09 hatası nasıl düzeltilir?

E09 Hatası Çözümü Isıtma elemanını dolaşım ünitesine bağlayan kelepçeyi ve fişleri sökmeniz gerekir. Yeni ısıtıcıyı ambalajından çıkararak eski yonganın üzerine koyarak tüm talaşları kontaklara takmanız gerekir. Bu sayede sorunu çözebilirsiniz. Fakat sorun düzelmediyse yetkili servise başvurmanız gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *