Bosch Bulaşık Makinesi E25 Hatası Nasıl Giderilir?

Bosch bulaşık makinesi hata kodu E25

  1. Program seçiciyi OFF konumuna getirin.
  2. Filtreyi çıkarın.
  3. Pompa kapağını çıkarın.
  4. Tüm yabancı maddeleri temizleyin.
  5. Pompa çarkının serbestçe dönüp dönmediğini kontrol edin.
  6. Pompa kapağını kilitleyerek veya vidaları iyice sıkarak yerine takın.

Profilo bulaşık makinesi E25 hatası nedir?

E25 veya F25. Bu hata, pompa memesi veya tahliye hortumu çok temelde tıkandığında meydana gelir.

Bosch bulaşık makinesi E24 hatası ne yapmalıyım?

Bosch Bulaşık Makinesi E24 Hatası ve Arızası Nasıl Giderilir? Mutfak cihazının ekranında E24 hata kodu çıktığı zaman, genellikle makinenizin tahliye sistemini temizlemeniz ya da hortumu düzeltmeniz gerekir.

Siemens bulaşık makinesi E25 ne demek?

Siemens bulaşık makinanız E25 hatası verdiğinde kullanma klavuzlarında belirtildiği gibi cihazın suyunu tahliye edemediüi başaltamadığını belirtmektedir. Bu arıza kodu siemens dışında bosch ve profilo marka ürünlerdede görülmektedir.

Bosch bulaşık makinesi e23 hatası ne yapmalıyım?

Atık su pompasında hata tespit edildi – Bu hata yalnızca deneyimli bir teknisyen tarafından giderilebileceği için müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizi öneririz.

Profilo bulaşık makinesi e23 hatası nasıl giderilir?

İlk olarak yapmanız gereken en önemli işlem cihazın elektrik bağlantısını koparmanızdır. Bunu yapmadığınızda kötü sonuçlar doğuracaktır. Sonrasında cihazınızı öne çekerek arkada bulunan su hortumunu çıkartınız. İçinden su geçip geçmediği kontrol edildikten sonra yerine takınız.

You might be interested:  Fotoğraf Makinesi Kim Tarafından Ne Zaman Icat Edildi?(Doğru cevap)

Bulasik makinesinde e E24 ne demek?

Bulaşık makinelerimize entegre hata teşhis sistemi, nadir de olsa cihazlarda görülen hataların tanımlanmasını sağlar. Cihaz ekranında E24 veya F24 hata kodunun görüntülenmesinin nedenlerinden biri de pompa tıkanıklığı olabilir.

Bosch e22 hatası nedir?

Filtreler tıkanmış – Filtreleri temizleyin. Filtrelerin doğru şekilde yerleştirildiğinden emin olun. Filtrelerin pek çoğu yerine kilitlenen türdedir ve buna göre takılmalıdır.

Bosch E15 hatası nedir?

Bosch bulaşık makinesi hata kodu E15 Cihaz gösterge panelinde E15 veya F15 hata kodu görüntüleniyorsa su koruma sistemi etkinleştirilmiştir. Sağlığınız ve güvenliğiniz için sorunu evde tek başınıza çözmeyi denememenizi öneririz. Şebeke suyunu kesin ve cihazı kapatın.

Bosch çamaşır makinesi F23 hatası nasıl düzeltilir?

Bosch çamaşır makinelerinde F23 hata kodunu görmüşseniz, toz haznesinin doğru bir şekilde yerleştirilip yerleştirilmediğini kontrol etmeniz gerekir ve içinden su akabilir. Bu nedenle de onu dışarı çekerek yerine oturtmaya çalışmanız gerekir.

Baymak Kombi E25 hatası nedir?

E25 Arızasının Anlamı Kombi Peteklere Göndereceği Isıttığı Suyu Mekanik Bir Arızdan Veya Petek Tesisatında Oluşan Hatalardan Dolayı Tesisata Gönderememesi Ve İçindeki Suyu Kaynatmasıdır. Baymak E25 Arıza Kodunun Çözümü İçin Kullanıcın Yapacağı Tek Şey Cihaza Reset Atmak Ve Petek Vanalarını Kontrol Etmektir.

Bosch bulaşık makinesi neden su boşaltmıyor?

Bulaşık makinenizin pis suyu tahliye etmeme nedeni gider hortumunun bükülmüş veya katlanmış olması da olabilir. Bükülmeler ve ezilmeler, su akışını engelleyeceği için yiyecek ve diğer kalıntılar tahliye edilemez. Makinenin fişini çekin. Su gider hortumunda bükülme ve katlanma olup olmadığını kontrol edin.

Siemens E15 hatası nedir?

Müşteri hizmetlerini arayın ve Siemens bulaşık makinesi hata kodu ” E15 “i iletin. Dolum sistemi veya su girişinde bir hata algılanmıştır. Su musluğunu kapatın.

You might be interested:  Iş Makinesi Belgesi Nasıl Alınır?(Çözüm bulundu)

Profilo Bulasik Makinesi neden musluk isareti yaniyor?

Bazı modellerde bu işaret musluk işareti olarak da görülür. Bu işaret çoğu zaman cihazımızın içerisine su girmediği zaman yanar. İkincil sebep ise cihazınızın su akış anahtarında ki arızadan dolayıdır. Anahtarda ki sorundan ötürü Profilo bulaşık makinesinin içerisine su girmeyecek dolayısıyla da arıza ışığı yanacaktır.

Bosch bulaşık makinesi E27 hatası nedir?

E27 hatası veriyor. Voltaj düşüklüğü nedeni ile makineniz E27 hatası verebilir. Farklı bir prizde cihaz çalıştırılır veya yetkili bir elektrikçiye prizi kontrol ettirirseniz sorun giderilecektir. Deterjan gözünün üzerindeki kapak kapanmıyor.

Profilo bulaşık makinesi e9 hatası nedir?

E09 hatası ısıtma elemanlarının arızalarından kaynaklanan bir hatadır. Bu ısıtma elemanları sıcaklık sensörü, kontrol kartı ve sirkülasyon pompasına bağlı çalışan ana ısıtıcıdır. İlk olarak bakılması gereken nokta az önce de bahsettiğimiz gibi sıcaklık sensörüdür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *