Beko Bulaşık Makinesi E01 Hatası Nasıl Giderilir?

Beko bulaşık makinesi E01 hatası nedir?

BEKO Bulaşık Makinesi E01 Hata Kodu: Şasi Taşma. BEKO Bulaşık Makinesi E02 Hata Kodu: Su Kesik. BEKO Bulaşık Makinesi E07 Hata Kodu: Su Giriş Vanası Bozuk / Sürekli Su Alma.

Profilo bulaşık makinesi E01 hatası nasıl giderilir?

E01 (veya F01). Isıtma elemanının kontakları hasarlı veya ısıtıcı devresinin bütünlüğü bozuk. Ekranda bu hata belirirse, onun yanması ve onu değiştirmeniz gerekmesi muhtemeldir. Her durumda, testi ısıtma elemanı ile başlatın.

Beko bulaşık makinesi P1 P2 ne demek?

P1: Uyarı Sesi (AÇIK) – İç aydınlatma (AÇIK) P2: Uyarı Sesi (KAPALI) – İç aydınlatma (AÇIK) P3: Uyarı Sesi (KAPALI) – İç aydınlatma (KAPALI) P4: Uyarı Sesi (AÇIK) – İç aydınlatma (KAPALI) Seçilen ayarları, Başla/Bekle/İptal tuşuna tekrar basarak kaydedin.

Bulasik makinesinde E24 ne demek?

Bulaşık makinelerimize entegre hata teşhis sistemi, nadir de olsa cihazlarda görülen hataların tanımlanmasını sağlar. Cihaz ekranında E24 veya F24 hata kodunun görüntülenmesinin nedenlerinden biri de pompa tıkanıklığı olabilir.

Beko bulaşık makinesi resetleme nasıl yapılır?

Bulaşık makinenizi prizden 15-20 dakika kadar ayırmanız gerekir. Bu süre kontrol panelinin sıfırlanması ve yeniden başlatılabilmesi için yeterlidir. Açılış düğmesine ise,10-15 saniye kadar basılı tutmanız gerekir. Bu işlemden sonra ise, ekipman sıfırlanır.

You might be interested:  Çamaşır Makinesi Deterjan Nereye Konulur?(Çözüm bulundu)

Arçelik kombide E01 ne demek?

Arçelik kombi E01 Arıza kodları: Başarısız ateşleme / gaz besleme hatası: Kombinize gelen gazın kesilmesi durumunda cihaz kendini emniyete alır ve ekranda E01 kodu okunur. “R” tuşuna 2 saniye basılı tutunuz. 3 defa resetlediğiniz halde sorun devam ederse, teknik bilgi alınız.

Profilo bulaşık makinesi e23 hatası nasıl giderilir?

İlk olarak yapmanız gereken en önemli işlem cihazın elektrik bağlantısını koparmanızdır. Bunu yapmadığınızda kötü sonuçlar doğuracaktır. Sonrasında cihazınızı öne çekerek arkada bulunan su hortumunu çıkartınız. İçinden su geçip geçmediği kontrol edildikten sonra yerine takınız.

E15 hatası nasıl giderilir?

E15 hata kodu, Bosh bulaşık makinelerinde en sık görülen hatalar arasında yer alır. Bu hatayı düzeltmek için mutfak cihazının elektrik şebekesinden ayrılarak 45 derecelik açı ile eğilmesi gerekir. bunun için de bazen makineyi hareket ettirmek gerekir.

Profilo Bulasik Makinesi neden musluk isareti yaniyor?

Bazı modellerde bu işaret musluk işareti olarak da görülür. Bu işaret çoğu zaman cihazımızın içerisine su girmediği zaman yanar. İkincil sebep ise cihazınızın su akış anahtarında ki arızadan dolayıdır. Anahtarda ki sorundan ötürü Profilo bulaşık makinesinin içerisine su girmeyecek dolayısıyla da arıza ışığı yanacaktır.

Bulaşık makinesinin ışıkları neden yanmaz?

Bulaşık makinenizin ışıklarının yanmaması; bağlı olduğu prizden kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda, prizinize bir küçük ev aleti bağlayarak sorun olup olmadığını kontrol edin. Sorun yaşıyorsanız bir elektrik uzmanı çağırarak kontrol ettirin. Makinenizi açma-kapama düğmesinden açın.

Beko bulaşık makinesi Eko 50 kaç saat?

Beko Bm 4004 4 Programlı Bulaşık Makinesi Programları Normal Kirlenmiş Genel Bulaşıklar İçin 190 Dakika Süren Ekonomi 50 °C, Çok Kirlenmiş Tencere Ve Tava Gibi Dayanıklı Bulaşıklar İçin Süper 70 °C, Normal Kirlenmiş Bulaşıkları Sadece Bir Saatte Yıkayan Hızlı 58′ Ve Hafif Kirlenmiş Bulaşıklarınızı Yıkarken Enerji Ve

You might be interested:  Fotoğraf Makinesi Osmanlı'ya Ne Zaman Geldi?(Çözüm bulundu)

Beko bulaşık makinesi bittiği nasıl anlaşılır?

Bulaşık makinenizi düğmesinden açın. Elektrik geldiğinden emin olun. Tuşların olduğu bölümde, üzerinde “Başla” veya “İptal” yazan düğmeye parmağınızı 3 saniye basılı tutun ve çekin. Yıkama ve kurutma ışıkları yanıp sönecek, yaklaşık 2 dakika içinde yıkama bitti ışığı yanacak veya ekranda “End” yazısı çıkacaktır.

Bosch e22 hatası nedir?

Filtreler tıkanmış – Filtreleri temizleyin. Filtrelerin doğru şekilde yerleştirildiğinden emin olun. Filtrelerin pek çoğu yerine kilitlenen türdedir ve buna göre takılmalıdır.

Profilo bulaşık makinesi E25 arızası nedir?

Su boşaltma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. E25 hata kodu ile birlikte yine e24 hata kodu da bu soruna karşılık geliyor. Bireysel olarak yapabilecekleriniz ne yazık ki kısıtlı ve biriken suyu doğru bir şekilde boşaltmak da zahmetli olacaktır.

Bulaşık makinesi E harfi ne demek?

Bazı Bosch bulaşık makinesi modellerinde, E hata kodunun harfi F harfi ile değiştirilir ve sayı aynıdır. E01 (veya F01). Isıtma elemanının kontakları hasarlı veya ısıtıcı devresinin bütünlüğü bozuk. E09, ısıtıcının sirkülasyon pompasının bağırsaklarına yerleştirildiği bulaşık makinesi modellerinde ortaya çıkar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *