3h Ne Demek Çamaşır Makinesi?(EN iyi 5 ipucu)

Bulaşık makinesi 3h ne demek?

Çocuk kilidi iptal olunca 3h (yıkama) lambası 2 kez yanıp söner.

Çamaşır makinesi 1h ne demek?

! Başlamış olan bir yıkama çevrimini iptal etmek istiyorsanız, düğmesini basılı tutun. Çevrim durdurulacak ve makine kapanacaktır. İlk basışta 9′ ikonu, ikinci basışta 30′ ikonu ve üçüncü basışta ise 1h ikonu yanar.

Çamaşır makinesinde e 6 ne demek?

Bosch Çamaşır Makinesi E6 Arıza Kodu – Boşaltma Hatası: Bosch Yıkama Makinesi Hatası E6, makinenin suyu boşaltamadığını gösterir. Filtrede ve hortumlarda tıkanma olup olmadığını kontrol edin. Boşaltma pompası arızalı olabilir.

Çamaşır makinesinde E harfi ne demek?

Çamaşır makinenizi yeniden çalışır hale getirmek için takip etmeniz gereken 3 adım. Bosch çamaşır makinesinin gösterge panelinde görüntülenen E18 kodu, makinenin atık suyu tahliye edemediğini gösterir. Atık suyun tahliye edilememesinin nedenleri pompanın tıkanması veya tahliye hortumunun bükülmüş olması olabilir.

Vestel bulaşık makinesi yarım yük özelliği nedir?

Yarı yük opsiyonu (1/2) ile az miktardaki bulaşığınızı, makinenizin dolmasını beklemeye gerek kalmadan elektrik ve su tasarrufu sağlayarak ister sadece alt sepette veya üst sepette, isterseniz alt ve üst sepette karışık olarak yıkayabilirsiniz.

You might be interested:  Bulaşık Makinesi Doğal Yolla Nasıl Temizlenir?(Doğru cevap)

Bulaşık makinesinde ff ne demek?

Vestel Bulaşık Makinesi FE arızası: Bulaşık makinenizin ekranındaki yıkama / kurutma, bitti ve başla / beklet veya yıkama, durulama, kurutma, bitti ve başla ışıkları yanıyorsa bu FE arızası demektir. Makinanızda bu hata varsa elektronik kart arızalı demektir.

Bosch çamaşır makinesi anahtar işareti ne demek?

Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde anahtar sembolü görünür ve makinenin butonları devre dışı bırakılır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun. Gösterge ekranındaki anahtar sembolü de kaybolacak.

Beyaz çamaşırlar hangi programda yıkanır LG?

İpekli bir kumaş olmadığı sürece beyazları 50 veya 60 derecede yıkamak mümkün. Aynı zamanda sentetik, pamuklu ya da yünlü programlardan birini seçmek suretiyle beyazlar rahatlıkla yıkanabilir. Böylece beyazların rengi solmadan rahatlıkla ilk günkü gibi ve tertemiz şekilde kıyafetleri kullanmak mümkün olur.

Bosch çamaşır makinesi e36 arızası nasıl giderilir?

Fişi çekin ve alttaki tahliye pompası filtresini çıkarın. Ardından makineyi dışarı çekin ve yaklaşık 45 derece öne doğru eğin. Ardından tahliye pompası filtresini temizleyin ve tahliye hortumunu kontrol edin, tıkalıysa temizleyin. Şimdi yaklaşık 30 dakika sonra her şeyi yeniden bağlayın ve tekrar takın.

Çamaşır makinesinde F16 ne demek?

Bosch bulaşık makinelerinizde F16 arıza kodu görmek, makinenizin kapı kilidinin arızalı olduğunu gösterir. Bosch çamaşır makinelerinde sıkça rastlanan F16 hatası, makinenin kapı kilidinde bir sorun olduğunu gösterir. Bu cihazın olduğu evde bir de küçük çocuk varsa büyük bir sorun var demektir.

Profilo çamaşır makinesi E6 arızası nedir?

Profilo Çamaşır Makinesi E6 Arıza Kodu – Boşaltma Hatası: Profilo Yıkama Makinesi Hatası E6, makinenin suyu boşaltamadığını gösterir. Filtrede ve hortumlarda tıkanma olup olmadığını kontrol edin. Boşaltma pompası arızalı olabilir.

You might be interested:  Evde Çamaşır Makinesi Deterjanı Nasıl Yapılır?(Soru)

Çamaşır makinesinde e5 ne demek?

Suyun tahliye edilememesinden kaynaklı çamaşır makineniz 5E, 5C veya E2 hatası verebilir. Çamaşır makinesini kapatın ve fişini elektrik prizinden çekin.

Profilo çamaşır makinesinde e ne demek?

Bu hatayı alan kullanıcılar makinenin kontrol panelinde veya ekranında E18 hatasını görür. Bu hatanın açıklaması ise; çamaşır makinesinin su boşaltımında sorun yaşadığı anlamına gelir. Tahliye su hortumunda tıkanma meydana gelmiş olabilir.

Profilo çamaşır makinesi e 18 ne demek?

Profilo çamaşır makinesinde E18 hatası birçok farklı nedenden dolayı oluşabilir. Bu nedenlerin ortak noktası ise su boşaltma sorunudur. Makine içinde bulunan suyu boşaltmak istediği fakat bunda başarılı olamadığı zamanlarda bu arıza kodu ekranda gözükmektedir.

Çamaşır makinesinde F23 ne demek?

Çamaşır makinelerinin yıkamasının durması halinde genellikle modern çamaşır makinelerinin kontrol panelinde hata kodu görüntülenir. Bosch çamaşır makinesinde sıkça görülen F23 hatası, yıkama işleminin herhangi bir aşamasında ortaya çıkabilir. Bu sorun genellikle de su sızıntısı ile ilgili ciddi sorunlardan kaynaklanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *