0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Küçükyalı Beko Servisi

Küçükyalı Beko Servisi

İzmir Küçükyalı beko servisi olarak, yıllardır İzmir bölgesinde beko servisi olarak teknik hizmet vermekteyiz. Garantili ve uzman kadromuz ile sizlere en üst düzey hizmet verdiğimizi ve beko markalı ürünlerin bakımı, montajını veya tamiri konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Garanti süresi dolan beyaz eşyalarınız için sizlere yardımcı olabileceğimizi belirtmek isteriz. Uygun fiyatlar ile konak beko servisi olarak 7/24 çağrı merkezimizden ve internet sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyaları sadece kadınlar kullanmaz, bu çok yanlış bir düşüncedir. Bir çok iş yerinde ve erkeklerin en büyük yardımcıları olmayı başarmışlardır. Günlük hayatımızın dışında otel, restoran gibi bir çok iş alanında da kullanılmaktadır.  İnsanlara hem hızlı olmaları hem de daha az yorulmasını sağlayan bu ürünler sıkça kullanılmaları nedeni ile bazen kullanıcı hatası bazen de fiziksel olarak arıza yapmaları mümkündür.

Bozulan eşyalarınızı kullanmaya devam etmeniz, daha büyük sorunlara yol açabilir. Daha büyük masraflar çıkarmaları da mümkündür. Bu konularda sizlere uygun fiyatlar ile yardımcı olabilecek Küçükyalı beko servisi merkezimize istediğiniz her an ulaşım sağlayabilirsiniz. Sadece beyaz eşyalar değil, diğer önemli cihazlar içinde bizlere ulaşabilirsiniz. Kombi bakımı, televizyon bakımı, klima bakımı gibi kullandığınız diğer önemli cihazlar içinde sizlere yardımcı olmaktayız. Daha fala bilgi ve destek için;

İzmir Küçükyalı Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

01 Aralık 2017
619 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN