0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Kombim Çok Fazla Yakıyor Sorunu

Kombim Çok Fazla Yakıyor Sorunu

Kombiniz Çokmu Fazla Yakıyor ?

Günümüzde bizlere kolaylık sağlayan sıcak su ve evimizi ısıtmaya yarayan en güzel buluşlardan bir tanesi olan kombiler bakımı ve önemi oldukça fazladır. Kombiler marka modeline göre bir çok değişik göstermektedir, ama az yakmasının buna bağlamamak gerekmektedir. Çünkü kullanım ve bakım bunda en büyük etken olduğunu söylemek zorundayız.

Kombiler kendi aralarında yarı yoğuşmalı veya tam yoğuşmalı diye ayrım yaparlar. Bu kombi çeşidi kullandığı enerjiyi tekrar kullanarak verimi artırarak enerjiyi daha az kullanır. Bu şekilde daha az fatura gelmesini sağlar. Ama en önemli durum insanların kombiyi sürekli aç kapa yapmasıdır. Her açıp kapattığımızda sıfırdan başlar ve daha fazla tüketim yaparak elektrik kullanımını artırır.

Balçova arçelik servisi merkezime yoğun olarak bu konuda şikayet almaktayız. Kombi bakımı en önemli etkendir tasarruf yapmasında çünkü kombiler çalışma prensibi olarak borulardan eskişehir teknik servis sürekli sıcak su akışını yapar. Ama bu şekilde çalışması temizliği olmadığı sayede sıcak suyu aktaramaz ve sürekli çalışmasına neden olur.

Yeni yapılan binalarda artık ısı yalıtımı çok etkili olduğu için evin içindeki ısıyı dışarıya çıkartmıyor ancak ısı yalıtımızın yoksa pencerelerin bakımı da bu duruma önemlidir. İçerideki havayı dışarıya çıkartmaması çok önemlidir. Kombinizin içi ve dış bakımını sizlere kartal teknik servis profesyonel bir şekilde yapabilecek izmir arçelik servisi 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir Beyaz Eşya & Klima & Kombi & Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

26 Ekim 2017
895 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Ayça dedi ki:

    Mutlaka bakımlarını yaptırın inanın faturanız %70 düşüyor ve çok yakmak yerine aynı derecede bırakın kapatmayın benden ev hanımlarına tavsiye

BİR YORUM YAZIN