0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Kombi Basıncı Neden Yükselir

Kombi Basıncı Neden Yükselir

Gelişmiş teknolojilerin yeni ürünü olan ve kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başlayan kombi cihazlarının ülkemizde oldukça fazla bir şekilde kullanılabilmektedir. Günümüzde kombilerin kullanılması aslında tüketiciler için oldukça kolaylık sağlamıştır, hem su hem de ısınma konusunda oldukça etkili bir yöntemdir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak insanları daha konforlu bir yaşam sunması da ev ve iş yerlerinde mutlak tercihler haline geldiği de doğrudur.Bu kadar çok kullanılması ve tercih edilmesi problemleri de kendisi ile getirebilmektedir. Torbalı beko servisi merkezimize gelen bildirimlerden bir tanesi de kombi basıncının yükselmesi hakkındadır.

Kombiler su ile çalıştıkları için içindeki basınç da oldukça önemlidir. Basıncın az veya fazla olması kombiye zarar verebilmektedir. Bu tarz bir durum ile karşı karşıya kaldıysanız hızlıca müdahale etmeniz gerekmektedir. Sizlerin bilmediği bir konu ise bu durumu hiç riske atmadan hemen Narlıdere arçelik servisi merkezimize ulaşarak destek talebi oluşturabilirsiniz. Çünkü bu durumun devam etmesi hem kombin ize hasar verir hem de daha büyük maddisel sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.Teknik servisimiz kombilerin kullanımı konusunda profesyonel oldukları için İzmir bölgesinde sizlere hem teknik hizmet hem de kullanım koşulları hakkında bilgilendirme yapabilmektedir.

Kombi basıncı artması kendisi ile beraber bir çok sorunu da beraberinde getirebilir. Bunlara örnek vermek gerekirse, kaçaklar ile birlikte genleşme tankının havasının azalması gibi de bir çok sorun yaratabilmektedir. Arçelik servisi teknik ekiplerimiz, bu durumlara özel cihazlar ile kombinizi eski haline getirerek eski performansını sağlamasını sağlar. Düzenli kombi bakımı da ayrıca sizlerin elektrik faturalarınıza da etki edebilmektedir.

İzmir Beyaz Eşya, Klima, Televizyon ve Kombi Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

27 Kasım 2017
1.511 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN