0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Klimalarda Bakımın Sağlığa Katkısı

Klimalarda Bakımın Sağlığa Katkısı

İzmir konumu gereği oldukça sıcak bir bölgedir. Ayrıca neredeyse her evde bulunan klima ile sıcak yaz aylarında insanlar sürekli serinlemek için bu cihazları çalıştırmaktadır.Tabi kışın ise ısınmak amacı ile çalıştırılmaktadır. Dışarıdaki havayı içindeki parçalar sayesinde sıcak veya soğuk şekilde evinizin veya şirketinizin içine vermesi en büyük özelliğidir. Modern dünya ile gelişen teknoloji artık insanların yaşamlarını kolaylaştırmak amacı ile daha da gelişmektedir. Evinizde kullandığınız Klima en ufak problemleri bile ilerleyen zamanlar içinde ciddi sorunları meydana getirebilmektedir. Gaziemir arçelik servisi olarak sizlere saha ekiplerimiz tarafından hızlı ve sorunsuz çözümler üretebilmek adına burada yer alıyoruz.

Klimalarınızın bakımının tam yapılması performansının arttırılması yanı sıra evinizin veya şirketinizin içersinde ki hava sağlığın dada önemli rol oynamaktadır. Hijyenik bir atmosfer yaratabilmek adına çok büyük bir rol oynayan klima bakımı konusunda uzman ekibimiz karşıyaka arçelik servisi size bu durumlarda her daim yardımcı olmaktadır.

Klimaların ev içersin de yarattığı bazı durumlarda kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, sinüzit, baş ağrısı gibi son derece önemli sağlık problemleri meydana gelmesine neden olabilmektedir. Tabı bu durumlaran dan korunmanın en önemli noktası klima bakımının doğru ve düzenli yapılması hem cihazınız ömrünü hemde sizlerin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

İzmir Beyaz Eşya & Klima & Kombi & Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

22 Ekim 2017
597 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN