0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Klima Sorunlarını Kolayca Hallet

Klima Sorunlarını Kolayca Hallet

İzmir Klima kullanımı bakımından oldukça zengin bir şehir, çünkü konumu fazla soğuk olmaması ve yaz aylarının aşırı sıcak geçmesi evlerde klimalarının artmasına neden olmaktadır. Sadece İzmir bölgesi için değil Türkiye’nin bir çok noktasında oldukça kullanım açısından tercih edilen bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Klimalar, hem kullanım açısından hem de performansları açısından sürekli kullanım gerektiren aynı zamanda kaliteli olması tercih edilen ürünlerdir. Klimalar ayrıca sürekli çalışmasından kaynaklı zaman zaman sorunlar meydana getirebilir, böyle durumlarda sizlere en yakın arçelik servis hizmetimizi arayarak kolay ve uygun fiyat garantili çözümlere ulaşabilirsiniz.

Yaşamış olduğunuz sorunlar kaynaklı meydana gelen arızalardan profesyonel bir yardım alarak kurtulmak isterseniz menderes arçelik servisi merkezimize ulaşarak dünya standartlarına uygun teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Sizlerin de çözebileceğiniz sorunlar var elbet ve bu durumlar ile karşı karşıyaysanız sizlere sunacağımız pratik bilgiler sayesinde hızlıca kendi problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Öncelikle klimanızın elektrik bağlantılarını kontrol etmenizi öneririz, çünkü temizlik esnasında yanlışlıkla çıkarılması ve unutulması klimanın çalışmamasına neden olabilir. Eğer klimanıza elektrik geliyor ise kumanda ile çalıştırmayı deneyiniz. Kumanda üstünde bulunan ekranda yanık veya az yanıyorsa pil değişimi sağlayarak tekrar deneyiniz. Klimanız çalışıyor ancak sıcak veya soğuk üflemesi az bir şekilde geliyorsa hemen klimanızın ön kapağını çıkartarak filtrelerinin temiz olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer temiz değilse hızlıca temizleyip tekrar takmanızı tavsiye ederiz. Sorun temizlendikten sonra ortadan kalkacaktır. Bunları kontrol ettiğiniz halde klimanız hala çalışmıyor ise konak arçelik servisi merkezimizi arayarak arıza destek kaydı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz web sayfamız üzerinden de destek kaydı iletebilir, en yakın saha ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

İzmir Beyaz Eşya, Klima, Televizyon ve Kombi Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

27 Kasım 2017
596 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN