0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Klima Bakımının Sağlığa Katkısı

Klima Bakımının Sağlığa Katkısı

İnsanların yaygın bir şekilde kullandıkları klimaların her cihazda olduğu gibi düzenli bakımlarının yapılması hem fiziksel hem sağlık açısından oldukça önemlidir. Çünkü ürününüz düzenli bakımları yapıldığı zaman hem ömrünü uzatırsınız, hem de daha çok verim alırsınız. Klimalar, hem serinlemek için hem de serinlemek için bire bir cihazlardır. Modern dünyanın da en çok kullanılan ev ve iş gereçleri arasında bulunmaktadır. Kullanım içersinde günlük yaşantımızda klima sorunları ile karşı karşıya kalabiliriz. Böyle bir durum bizi oldukça zora sokabilir, yazın serinlemeye kışın ise ısıtmaya yarayan en büyük yardımcımızdır.

Klima bakımında dikkat edilmesi gereken bir diğer durum ise dışarıdaki havayı ısıtarak veya soğutarak içeriye veren bu cihazın sağlığımızda büyük katkısı vardır. Temiz olmayan ve performansı düşük cihazlar insan sağlığını büyük şekilde etkileyebilir.Bu doğrultuda kullanılan klimaların, profesyonel ve kaliteli bir şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Menderes beko servisi merkezimizde sizlere bu durumlarda yardımcı olabilecek üstün ve kaliteyi ön planda tutan servis elemanlarımız ile sorunlarınızı çözümlemek için bekliyoruz.

Düzenli bakım, kontrol her anlamda sizlere yarar sağlayacaktır, çünkü hem ürününüzün daha uzun ömürlü olmasına, hem de daha performanslı çalışmasına neden olacaktır. Klimanın içinde yer alan filtre temizliği de sağlık açısından önemlidir. Uzun süre temizlenmeyen filtrede küf mantarları oluşabilir, bu noktada insanda baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, lejyoner ve astım gibi son derece ciddi riskler taşıyan sağlık problemlerinin meydana gelmesine neden olabilmekte . Ancak bu durumlara çözüm sağlayacak Karabağlar arçelik servisi merkezi uzman ekipleri, bu tip durumların oluştuğu klimaların doğru ve temiz bir şekilde temizlenmesine bakımının yapılmasına yardımcı olacaktır.

İzmir Beyaz Eşya, Klima, Televizyon ve Kombi Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

27 Kasım 2017
590 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN