0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Kemeraltı Arçelik Servisi

Kemeraltı Arçelik Servisi

İzmir kemeraltı arçelik servisi olarak evlerinizde, iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz beyaz eşyaların tamiri konusunda sizlere yardımcı olabilecek teknik servisimiz, her noktaya hızlı çözümler götürerek bir numaralı servis hizmetini sizlere sunmaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran ürünler hakkında bilgi ve tecrübeye dayalı hizmetlerimiz en kısa sürede müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sorunlarınızı çözümlemektir. Firmamız çalışanları bu konularda uzman olduğunu söyleyerek, Kemer altı bölgesinde her noktaya güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Geçmişten günümüze bir çok farklı model , kalite ve ,insan hayatını kolaylaştıran makine modelleri ile arçelik beyaz eşyalar hem performans  açısından oldukça verimli hem de insanlar için tasarruflu yaşamın bir parçası olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu makinelerde insan üretimi hatalar çıkartabilir zaman içersinde veya kullanım hatası yüzünden yaşadığınız sorunlarda sizlere profesyonel destek sağlayabilecek kemeraltı arçelik servisi merkezimize 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Almış olduğunuz hizmetler servisimiz tarafından bir yıl garanti kapsamı altında tutulmaktadır, sorunlarınızı kendi sorunlarımız gibi benimseyerek en kısa sürede çözümlemeyi hedefliyoruz.  En çok sorunları klima gibi sürekli kullanımda olan cihazlarımız için yaşadığınızı düşünüyoruz çünkü konak arçelik servisi merkezimize gelen şikayetleri baz alarak sağlığımızda önemli katkı sağlayan klimalar gündelik yaşantılarımızda kullanmakta olduğumuz cihazlardan bir tanesi. Düzenli temizlenmesi ve bakımın yapılması oldukça önemlidir.

Arçelik servisi uzmanlarımız sizlere en kolay yöntemler ile klimalarınızı en az ayda bir kez temizlemenizi önermektedir.Ön tarafta yer alan kapağı çıkartarak içinde biriken tozları silmenizi önermektedir. Çünkü soluduğumuz hava ile temas eden klimalar bakımı hafife alınmadan düzenli yapılması gereken önemli bir konudur. Arıza destek kaydı veya randevu almak için ;

İzmir Kemeraltı Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

19 Aralık 2017
903 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN