0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Karşıyaka Beko Servisi

Karşıyaka Beko Servisi

En güzel kıyılarından bir tanesi olan Karşıyaka bölgesinde bir çok noktaya hizmet veren Karşıyaka Beko servisi olarak siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir şekilde sorunlarınızı çözebilmek adına burada yer alıyoruz. Firmamız ve çalışanlarımız her konuda sizlere profesyonel bir hizmet verebilmek için burada yer alıyor. Çünkü biz burada kaliteyi sizlere aktarmayı görev biliyoruz.

Uygun fiyatlar ile siz müşterilerine her daim garantili çözümler üretmeyi görev bilen firmamızın hizmetlerinden kısaca bilgiler aktarmak istiyoruz. Beyaz eşyalar konusunda gelişen teknolojilere ayak uydurmayı hedef alan ve siz müşterilerine sorunsuz bilgiler vererek en iyi şekilde çözümlemek amacındadır. Televizyon konusunda UHD , 4K, Full HD, veya normal televizyonlarınızın bozulması arızalanması durumunda her daim yanınızdaki çözüm ortağınız.Klima, Kombi gibi evin temel ihtiyaçlarını karşılayan Beko markalı ürünlerin tamiri bakımı konusunda uzman kadro.

Karşıyaka Beko Servisi
Beyaz Eşya, Kombi , Televizyon ve Klima Konusunda Uzman Kadro, Başarı ve Uygun Fiyatlı Çözümler Sizleri Bekliyor

İzmir Karşıyaka Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

17 Ekim 2017
1.395 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN