0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

İzmir Beyaz Eşya Servislerimiz Hakkında

İzmir Beyaz Eşya Servislerimiz Hakkında

Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Televizyon Servisi

İzmir bölgesinin her noktasına çözüm getirebilen ve profesyonel hizmet sunan kaliteli bir şirket olduğumuzu biliyoruz. Çünkü çok uzun zamandır, sizlere hizmet veren bir kuruluş olarak her daim yanınızda olmayı görev bildik. Evinizde veya iş yerinizde kullanmış olduğunuz elektronik cihazların bakımını sağlayarak daha iyi performanslar vermesi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Beyaz eşya veya diğer elektronik cihazlarınız bakımı oldukça önemlidir çünkü kullanıcı hatası veya cihaz problemlerinden kaynaklı olarak oluşan sorunlardan çözüm sağlamadığınız noktada daha büyük sorunlar ortaya çıkartabilirsiniz. Bu yüzden arçelik servisi ve beko servisimiz sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

Bozulan eşyalarınızı garantili bir şekilde kocaeli teknik servis bakımını sağlıyor ve sizlere eski performansı konusunda çözümler üretiyoruz. Kullanmış olduğunuz marka, modele göre farklılıklar göstermektedir. Bunun nedeni her cihazın ayrı programlaması ve parçaları mevcuttur.Bu antalya teknik servis bayan yüzden profesyonel ve bu iş konusunda bilgili kişilere başvurmanız sizler açısından daha yararlı olacaktır.

Almış olduğunuz ürünler konusunda bilgi aksaray teknik servis bayan sahibi bir ekip olarak günümüz bahçeşehir teknik servis teknolojisini takip ederek her marka ve modeli tanıyarak sizlere hizmet veriyoruz. Kullandığınız buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, televizyon, kombi, klima gibi ürünleri halkali teknik servis bayan kalite ve güven çerçevesi için de sizlere sunmaktadır.

İzmir Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

08 Kasım 2017
900 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN