0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

İzmir Beko Teknik Servisi

İzmir Beko Teknik Servisi

İzmir Beko Servisi

İzmir bölgesindeki BEKO servisi olarak sizlere her daim hizmetler verebilmek adına burada yer alıyoruz. Her sorun kendi başına başlıca problem ve biz bu pürüzleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Çünkü sizlerin yaşamlarını kolaylaştıran elektronik cihazlar her ne kadar sorun çıkartsa da çıkartsın hiç sorun olmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde çözümlenecektir.

Beko marka televizyon, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi ürünlerin tamiri, onarımı konusunda uzman ekibimiz hem montaj hemde çözümlenmesi konusunda sizlere yardım edebilmek adına burada yer almaktadır.

Sınırsız çözümler için size her daim yanıt verebilecek kadromuz da sadece onarım değil, montaj olarak da hizmet verilmektedir. Sizlere en uygun fiyat üzerinden çözüm sağlayacak ekibimiz ile sorunsuz zamanlar sizlerin olacaktır.

İzmir Beko Servisi
LCD , Kombi , Klima, Beyaz Eşyalarınızı Güvenli ve Sorunsuz Bir Şekilde Onarıp Eskisinden de İyi Bir Şekilde Sizlere Sunuyoruz.

İzmir Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

 

09 Ekim 2017
812 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN