0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

İzmir Arçelik Servisleri

İzmir Arçelik Servisleri

Teknik servis ve bakım hizmetlerini yurdun her il ve ilçesine aynı kalitede götürmeye kararlı olan teknicservis.com ailesi, işinde başarılı servis ekipleri ile yoluna devam ediyor. Hepsi de en iyi eğitimi almış gözde bir kadrodan meydana gelen İzmir Arçekik Servisi şu ana kadar şirket tarafından verilen her çeşit eğitim seminerine eksiksiz bir katılım sağladı. En zorlu ve karmaşık ürün arızalarında bile üstün performans sergileyen ekiplerimiz, her işlem için ekstra garanti veriyor. Teknik ekipman bakımından tam olan ve birinci sınıf işçilik hizmeti ile garantili tamir hizmeti veren ekiplerimize gönül rahatlığı ile bozulan Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini teslim edebilirsiniz. Garantili onarılan cihazlar ilk günkü çalışma performansı ile size teslim ediliyor.

İnsan hayatını eskisine oranla daha yaşanır hale getiren Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri, teknik bakımdan emsallerine göre daha ergonomiktir. Günlük hayatın tüm çalışma yükünü kullanıcıdan alarak konfor ve rahatlık sağlayan cihazlar, bazen elektrik akımında meydana gelen dengesiz voltaj dağılımı bazen de hatalı kullanım sonucunda arıza verebilir. İzmir Arçelik Başarılı Onarım Hizmetleri her türlü arıza ile baş edecek deneyime sahiptir. Hem iş yerinde hemde vereceğiniz adrese gezici servis aracıyla gelerek garantili tamir hizmeti sunan ekiplerimiz, kesintisiz hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam ediyor.

04 Ocak 2017
312 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN