0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

İkiçeşmelik Beko Servisi

İkiçeşmelik Beko Servisi

İzmir ikiçeşmelik beko servisi ile yaşantınızda kulanmış olduğunuz beyaz eşyalar, klima, televizyon veya kombi gibi cihazların bakımı, onarımı veya tamiri konusunda destek alabileceğiniz servisimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Oluşturduğunuz taleplere göre en kısa sürede sizleri ziyaret ederek sorunlarınızı en uygun fiyata çözülmeyi hedeflemektedir.

Gündelik yaşantılarımızda bizlere büyük bir yardımı dokunan beyaz eşyalar, zaman içersinde kullanım hataları veya aşırı kullanımdan meydana gelen ürün hataları nedeni ile performans düşüklüğü veya arıza yapmaları mümkündür. Beko markalı her ürün için servisimiz 1 yıl garanti uygulamaktadır.

Uzman ekiplerimiz, sizlerden gelen talepler üzerine hızlıca sorunları çözümlemek için adresinize ulaşır. Servis hizmetimiz aynı gün içersinde gerçekleşmektedir. Uzun zamanlar bekleyerek zaman kaybına ihtiyaç duymazsınız. Teknik ekiplerimiz sizlere gelmeden önce pratik bilgiler ile sorunu anlamaya veya herhangi bir yanlışlık varsa düzeltmek için telefon üzerinden destek vermektedir. Sorun o şekilde çözümlenmiyorsa en kısa sürede sizleri ziyaret ederek, makinenizi yerinde tamirini gerçekleştirmektedirler.

ikiçeşmelik beko servisi olarak bizlere ulaşmak istediğiniz noktada yardımcı olmayı hedefleyen uzman ekibimiz ile teknik hizmet vermek için hazırız. Daha fazla bilgi için ;

İzmir İkiçeşmelik Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

30 Kasım 2017
958 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN